Wpis z mikrobloga

Elo Mirki spod #motoryzacja #bmw #e38

Chciałbym sobie sprawić siódemeczkę e38. Za jaką mniej więcej kwotę jest szansa trafić na nie-gruza, najlepiej z zainstalowanym lpg? Oferty zaczynają się od 5k, no ale za taką kasę to od razu mogę jechać na szrot (o ile bym dojechał w ogóle).

No i pytanie do właścicieli: bardzo boli w serwisie? Ile średnio wychodzi miesięczny koszt utrzymania?
  • 63
@Gent: A jak tam z awaryjnością? Które silniki są polecane? I jak automaty się trzymają? W MB w ogóle nie siedzę, nie znam się kompletnie. Wnętrze trochę mi się nie podoba, ale z zewnątrz wygląda zacnie
@SuchyJedi: rajdowcem nie jestem, więc może nie będzie mi to przeszkadzało ( ͡º ͜ʖ͡º). Na razie i tak nie mam porównania, bo jeździłem tylko kompaktami (civic VI, golf IV, v40 T4)
@Ban_gladesz hahaha haha ależ dałem.... Oczywiście myślałem o touringu, ale we łbie mam Audi Avant. Przepraszam, skrzywienie mam, ech :) wszystko przez to, że ostatnie auto to Audi :)))
odkopie trochę, wlasnie sprzedalem e34, rok u mnie, poza akumulatorem mimo nie najlepszego stanu zawsze odpalala i nie zawodzila nigdy. Marzy mi sie e38, jezdze tylko po mieście odcinki do pracy po 14km w jedna stronę, w gre wchodzi tylko 2.8 lpg. Dobrze robię czy dac sobie spokój z 5 metrowym autem i lepiej e39 bądź innego fajnego sedana? chciałbym wydać max 10k, wiem, ze suma nie powala ale wodotryskow tez nie