Wpis z mikrobloga

@Psychopathy_Red szanuje w opór :)

Sam mimo tego że mam PS4 i stosik nowych gier AAA typu RDR2 to ostatnio kupiłem lapka i wieczorami leżę w łóżku ogrywając te wszystkie starsze tytuły jak Heroes 3, BG2, NWN, Gothic, AOE2 etc. I szczerze mówiąc przy tych tytułach bawie się lepiej niż przy niejednej AAA z obecnej generacji.

Te gry po prostu miały (mają) swoją magię :)
jak dla mnie w kolumnie diablo zabrakło hellfire.


@Semigod: Hellfire jest, ale zaburzyłby porządek trzech wierszy na kolumnę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym nie był robiony przez Blizzarda, nie jest uznawany za kanoniczny, a i sam klimat dodatku jakiś taki dziwny... Sieka się fajnie, bo to Diablo, ale mogłoby być lepiej.

szykujesz sie na 16 sezon diablo?


@alfa-fetoproteina: Nie gram sezonów w D3, od czasu
warto sprobowac gta4? To jedyna cześć w jaka nie miałem okazji zagrać

@Gawith_Apricot: Każdego GTA warto spróbować, a GTA IV szczególnie xD Jednak jak wspominałem wyżej, fabuła jest dość poważna i bliżej jej do Mafii niż do San Andreas czy GTA V. Nie jest to bynajmniej wada, wręcz przeciwnie. Zresztą średnia ocen rzędu 98% nie wzięła się znikąd (mowa o wersjach konsolowych, pecetowa ma "tylko" 90%, ale miała mocno skopaną optymalizację.
@Psychopathy_Red: Tylko przygotuj się że na początku (jakieś 1k godzin ;P) #!$%@? Ci baniak od ilości informacji. Ale w endgamie to masz tyle do roboty aktywności że nie wiesz w co ręce włożyć. Dla każdego coś miłego.
@Soviel: No właśnie to rozbudowanie mnie trochę przeraża :P Ilość gier AAA, w które nigdy nie grałem, a które mam w kolekcji, mogę liczyć w setkach, serio xD Z tego na przykład powodu nawet nie podchodzę do World of Warcraft, bo wiem, że w czasie, który spędzę przy tej grze, mógłbym przejść co najmniej kilka gier z kupki wstydu :)
@Gawith_Apricot: Do GTA IV? Powiedziałbym, że żadne nie są potrzebne, ale dla mnie zajebistą grafikę ma na przykład Far Cry 2 z 2008 roku, więc nie jestem obiektywny w tej kwestii xD

Osobiście nie korzystam z żadnych modów usprawniających grafikę. Wiele z nich zmienia dość ponure kolory Liberty City na żywe i pastelowe kolorki rodem z World of Warcraft (albo Candy Crush Saga xD), co moim zdaniem wpływa negatywnie na klimat.