Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZbrodniarzWojenny: Mogę o to samo zapytać xD
Akurat alkohol bardzo rzadko pijemy, ale śniadania, obiady i kolacje jemy, jak normalni ludzie, wręcz czasem nam się jedzenie psuje i musimy wyrzucać.
1. Dzień
22 śniadanie w Charlotte, 25 picka + 8 napój w fancy pizzeri
2. Dzień
Kawa Starbucks + sałatka w loveeat 30 złotych + głupi kebab 15
3. Dzień
Ciastko + herbatka w fc caffe 22 złote + chaczapuri

#dailystudentkaswps

Jak ktoś twierdzi ze #!$%@? 40 złoty na żarcie to problem to jest chyba robalem, mieszka z kimś i nie gotuje dla samego siebie. Nigdy nie zapomnę jak kiedyś czytałem jakiegoś
@Sijabka: To lecimy:
Obiad: np. leczo (sama jedna laska kiełbasy 8 zł) - i to jest obiad tylko dla mnie, na 3 dni; tortilla domowa (pierś z kurczaka w #!$%@? droga), makaron z kurczakiem, ryż z kurczakiem, zupa gulaszowa, zupa algierska, gołąbkowa, kapuśniak, paluszki rybne, warzywa na patelnię, pulpety z ziemniakami, jak jest bieda to jajko sadzone xD, rosół, mielony, spaghetti bolognese, lasagne, własna pizza.
Śniadanie: różowa jest fanatykiem kanapek z
@PrzegrywomSznur wieprzowina, wołowina, indyk, kurczak. A stek potrafi kosztować 40 zł, tyle że nie jadam takich rzeczy co tydzień.. Mielone w biedronce 8 zł, porcja rosolowa chyba 5 zł, udka z kurczaka 6 zł, piersi koło 10 z tego co pamiętam. Do tego warzywa, jakiś ryż i masz obiady na tydzień. Reszta zostaje na pieczywo, wędliny, nabiał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AwionicznySwir: nie chcialam ciebie zawolac tylko tak ogólnie napisac. Apka automatycznie wola opa.

Ale ustosunkowując sie, tez rozumiem ludzi którzy musza się wyzywic za 200zl miesięcznie. Tylko mnie irytuje gloryfikacja tego faktu i wyzywanie ludzi ktorzy moga sobie pozwolic na lepsze jedzenie niegospodarnymi i jakies sugerowanie, ze #!$%@? niepotrzebnie jakieś frykasy.

Z niebieskim na 2os wydajemy ok 1500-1600zl na jedzenie a i tak uwazam ze to względnie mało bo nie zywimy