Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytac o jakość i ogolne opinie KFD, bo zawuazylem ze sa dwa obozy. Tych co kupująi mowia, ze spoko i tych co hejtuja i mowia zeby omijac szerokim lukiem. Wlasnie spotkałem sie z 40 minutowym wywodem w sklepie z odżywkami o tym, ze jak cos jest tanie to nie moze byc dobre, a WPC to w ogóle nie warto brac.
Sam kupuje produkty KFD, bialko, cytruline i sosy/maslo i ja jak i moi znajomi nie narzekają ani na smak ani na sklad - ktory na etykiecie jest mega. Dowiedzialem sie, ze "etykieta to jedno a w srodku masz gowno" i ze jedyne bialko jakie warto brac to izolat albo hydrolizat (czy jakos tak).
#mirkokoksy #silownia #suplementy #dieta #kfd
  • 8
@uytx: wszystko i wszędzie to jest mniej więcej to samo
a białko to najlepiej jest brać w jajkach i mięsie, te hydrolizaty to jest dla wygody czy podbicia kalorii ale nie ma praktycznej różnicy jeżeli chodzi o efekty
@uytx: a co Ci miał koleś powiedzieć? Kupuj w KFD, a nie u mnie, bo mam drożej? xD
Co do sosów, kreatyny, cytruliny, kofeiny, białka, masła orzechowego i kilku innych KFD jest bezkonkurencyjne - przynajmniej w relacji cena/jakość. Sosy w porównaniu z konkurencją są wręcz genialne, kreatyna jest smaczna, białka też, masło orzechowe ma zajebistą konsystencję.
@uytx: przejadlem sporo białka kfd (i izolatu i wpc i kazeiny) i z doświadczenia bym powiedział, że jak na moje tam jest tyle białka ile powinno i wszystko jest z nim ok. I mówię to po przejściu okresów picia jednego tego samego rodzaju białka jako jedynego źródła białka przez tygodnie, więc widziałbym różnice. X gram białka z kurczaka, twarogu, Wpc wpi kazeiny KFD, nawet białka z Bulka - regeneracja taka sama