Wpis z mikrobloga

Mirki, dajcie mi jakaś atencję za mój cichy bohateryzm

Znam chłopaka, który pracuje w agencji eventowej, która to organizuje bardzo fajne wydarzenia.
Ten chłopak jest mną dość zainteresowany i powiedział, ze jakbym chciała na jakikolwiek event się wybrac, to on mi zalatwi wejściówkę, tylko żebym dała mu znac.
I teraz jest taki super event na który chciałabym iść, a nie mam na niego budżetu i wiecie co zrobiłam?,



#friendzone #czujedobrzeczlowiek #frajer #logikarozowychpaskow #loszkitoniecoorvy
  • 75
  • Odpowiedz
a moze by tak chłopakowi zrobić niespodziankę i wyskoczyć z nim gdzieś, jak sie wam kiedyś uda to zobaczysz ze w życiu sa ważniejsze rzeczy


@Issac: przecież napisała, że nie jest nim zainteresowana, więc po cholerę ma z nim się umawiać i dawać mu nadzieję (bo z tego, co dopisała, wiadomo, że chłopak liczy na coś więcej)? Chciałabym zobaczyć takie "dobre" rady pod postem jakiegoś mężczyzny, który kompletnie nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@DigitalGirl jak jest fajny event a koleżka oferuje bilet to nie wiem dlaczego miałabyś nie skorzystać. Nie musisz mu dawać nic w zamian o ile od razu nie oferuje handlu w stylu: bilet za gale czy coś w tym stulu. Całkowicie bez sensu, dają coś za darmo to trzeba brać. Jak jest na tyle głupi żeby myśleć, że przekupi cię biletem to jego problem a nie twój. Korzystaj jeśli możesz, nic
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Rozważyłaś dwie opcje:
- wykorzystać go
- nie wykorzystać go
...a nie rozważyłaś:
- umówić się z nim, odwzajemnić zainteresowanie i sprawdzić ile jest wart, bo wyraźnie mu zależy
- powiedzieć mu wprost, że nie jesteś nim zainteresowana
  • Odpowiedz