Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, gdzieś w Biedronce zalęgły się szczury, urodziły się małe i sobie jedzą pestki dyni itp. Babka wrzuciła z tego filmik i w komentarzach ludzie piszą żeby te szczury uwolnić, niech żyją... Przecież to takie same szkodniki jak gołębie xD Biedronka nic jeszcze nie zrobiła, było niby zgłaszane kilka razy.
#biedronka #bekazpodludzi #zwierzeta #gownowpis #chlewobsranygownem
Kenpaczi - Ja #!$%@?, gdzieś w Biedronce zalęgły się szczury, urodziły się małe i sob...

źródło: comment_FJGv4Myr2hWqUgdfTrXUCCHqWMkrxV0Y.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 1
@Kenpaczi oczywiście disgusting, że szczurki w sklepie, ale czy to małe szczurzątka? Wszystkie małe ssaki są super słodkie, nawet te chodzące wirusy i bakterie
  • Odpowiedz
@Kenpaczi: to są pewnie animalsi tego pokroju że jak zobaczą pająka u siebie w domach to #!$%@?ą kapciem ile sił w rękach, bo pająk już nie jest biedny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kenpaczi: o boże będę rzygać. Najpierw myszy w bułkach, później #!$%@? jakiś jaszczur upieczony razem z bułką, teraz szczury w migdałach. #!$%@?, nigdy więcej tam nie wejdę.
  • Odpowiedz
@Kenpaczi: Śmierdzi fejkiem:
1) dlaczego tylko 2 zostały? Szczurów z reguły rodzi się 5+
2) miałem w domu małe szczury (wyratowane z nielegalnej hodowli, inny temat) i są one mniejsze od tych na zdjęciu, więc albo musiały już tam być jakiś czas albo to są zwyczajnie podrzucone
3) szczurzyca może nie jest najlepsza matką na świecie, ale nie porzuca młodych: szczególnie takich, które nie przejawiają objaw choroby: a te są
  • Odpowiedz
albo musiały już tam być jakiś czas


@bartoszp: skoro zdążyły się tam rozmnożyć niezauważone to zdecydowanie są tam dłuższy czas

ale nie porzuca
  • Odpowiedz
dobrze, że nie weszły na półkę ze słodyczami z oleju palmowego bo jeszcze by się zatruły biedactwa
  • Odpowiedz