Wpis z mikrobloga

Drodzy Chadzi i Normiki i inno szaro maso
lubię trollować ale przyszedł w końcu czas na pełen szczerości wpis

Bardzo mnie poruszył użytkownika wpis od @golip
Być może znacie jakiegoś #przegryw'a który cały dnie siedzi na wykopie i ekscytuje się eksperymentem #klaudiusz
z jednej strony potwierdził to co było wiadomo od dawna a drugiej niestety utwierdza przegrywom w przekonaniu że bez mordy i wzrostu nie warto się o nic starać, bo jest się bezwartościowym gównem bez szans na powodzenie w życiu.
Możliwe że jest twój brat, kuzyn, sąsiad, syn sąsiadki, znajomy z klasy czy ze studiów, pracy lub go mijasz w drodze do sklepu itp, masz wiedzę że on siedzi większość czasu w swoim pokoju i gra w gry czy tam mirkuje, discorduje itp.

Może jakbyś go spotkał zaproponowałbyś wspólne wyjście, na miasto, kawiarni, klubu spacer, siłkę, fitness itp itd
by przypomniał sobie że życie to nie tylko szkola/praca/siedzenie w pokoju, że są jeszcze jakieś rzeczy pozytywne w tym niesprawiedliwym świecie. Dla takiej osoby może to być bardzo pomocne, być może on otrzyma jakąś poradę by coś spróbować zmienić (wygląd, zachowanie). Być może tak naprawdę nie jest nudnym, rozlazłym osobnikiem nie wartym uwagi.
Kto wie może ma ciekawe zainteresowania z którymi nie ma się z kim podzielić, bo był nieśmiały, w szkole nie miał kolegów, był wyśmiewany czy olewany przez rówieśników przez to stracił poczucie własnej wartości i myśli że każdy jest zły i lepiej nie mieć z nikim kontaktu.

Wam się udało jakoś w życiu, niestety oni mieli o wiele bardziej pod górkę w trudnych chwilach, bo nie mieli odpowiedniego wsparcia ze strony rodziców, rodziny, kolegów, nauczycieli. Nie każdy rodzi się ładny, wygadany itp itd

Z odpowiednim podejściem mogą się oni otworzyć i zaufać tobie, oczywiście jeśli wasze intencje są czyste i nie zrobicie z nich pośmiewiska, bo po tym jeszcze bardziej się zamkną i nikomu już nie zaufają.

Na tym zdjęciu widzimy Chada i incela,
niestety smutny fakt iż ten drugi nie ma szans u #p0lka nawet u takiej co jest w jego poziomie jeśli chodzi o atrakcyjność.
Jednak poszedł on na tą imprezę i się trochę rozerwał, być może pójdzie na siłkę, zacznie się lepiej ubierać, zmieni fryzurę itpp itd. co by za rok czy dwa znacznie lepiej wyglądać niż na tym zdjęciu.

Też kiedyś miałem problemy typowe jak #przegryw, zero znajomych w szkole i olewany ze wszystkich stron,
udało się złą passę przerwać na studiach bo spotkałem paru fajnych znajomych. Dzięki czemu trochę rzeczy w sobie poprawiłem (wygląd, nawiązywanie kontaktów, radzenie jako takie w życiu). Mimo iż te przyjaźnie minęły, zostały wspomnienia i generalnie jest mi łatwiej w życiu niż to było kilka lat temu.

Teraz mam innego przyjaciela, ma on dwadzieścia lat i obecnie studiuje, poznałem go rok temu na wycieczce. Ja wiem że jest typem klasowego kujona, gdzie ma nie wiele znajomych, to mimo odległości utrzymujemy kontakt, zapraszamy do siebie, wspólnie wybierzemy się na wycieczkę w kraj, rozmawiamy o architekturze, historii, społeczeństwie co dla zwykłego człowieka jest to nudny temat. Jednak widzę że bardzo dużo radości sprawia jak do niego napiszę czy spotkamy się gdzieś tam i wspólnie spędzimy czas/ Zaprosiłem go ostatnio na swoje urodziny, starałem się by się dobrze czuł w nowym otoczeniu. Zaprosił mnie na swoje i oczywiście przyjechałem. Nie była to jakaś chadowa imprezka, taka posiadówka rodzinna, jednak też nie jestem typem imprezowicza i czułem się tam również dobrze, Jego mama była bardzo szczęśliwa że on ma jakiegoś kolegę. Mnie również było bardzo miło. Na prezent dałem mu bon podarunkowy do sklepu odzieżowego by coś kupił sobie fajnego i oczywiście flaszkę. Mimo odległości staram utrzymywać kontakt z nim i jakoś go wspierać, doradzam po trochu jak się ma ubierać by wyglądać lepiej, zachęcam by poszedł uprawiać jakiś sport by wyglądał i czuł się coraz lepiej, by w przyszłości znaleźć jakąś dziewczynę.

łatwo rodzinie powiedzieć
,,weź się w garść" jednak to nie puste słowa i raczej nie wiele pomaga
nie każdy jest tak ,,silny" jak wy normiki i chadzi

Miłego zimowego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#przegryw #stulejacontent #wychodzeniezprzegrywu #wychodzimyzprzegrywu #lukardiopomagawyjsczprzegrywu
#przemyslenia #chad #betaupr
Pobierz Lukardio - Drodzy Chadzi i Normiki i inno szaro maso
lubię trollować ale przyszedł w...
źródło: comment_lDiGMlaKA2faWN144xaiWwiL40ZANJqQ.jpg
  • 25
@Lukardio: przy okazji, przegrywom (jako trochę mniej przegryw) dam małą radę, jak już będzie was ktoś wyciągał na coś takiego, to trzymajcie się trzech zasad:
1) nie myślcie o tym, czy zachowujecie się głupio, bo nie zachowujecie się. każdy człowiek na swój sposób ma dziwne tiki, odruchy, postawę, w dziwny sposób sygnalizuje niektóre emocje. więc to jest odchylenie, które jest całkowicie normalne
2) niezależnie od tego, co mówicie, czy w jaki
@Lukardio cieszę się, że w jakiś sposób Cię zainspirowalem do tego wpisu bo jest mega wartościowy. Fajnie, że są ludzie, którzy potrafią dostrzec w człowieku więcej niż widać na pierwszy rzut oka.
@Neto albo gnębiło ich jeszcze bardziej... Nic nie zmieni przegrywa jeżeli sam nie będzie chciał zmiany tak jak z alkoholika nie zrobisz abstynenta jeżeli sam nie będzie chciał nie pić. Niepicie wymaga pracy nad sobą, ciężkich wewnętrznych wyrzeczeń. Wyjście z przegrywu też. Jak zamkniesz kilkuset alkoholików w jednym domu i zabronisz wstępu innym, a potem wpuścisz Króla alkusów z mnóstwem wódy i sentencją "nie da się przestać pić", który da wódkę tym
@Mocniejpliss: dokładnie, sam bawiłem się w te całe wychodzenie z domu poza strefę komfortu i każde wyjście z normikami na imprezy tylko pogłębiało moja depresja bo widziałem jak bardzo #!$%@? jestem na ich tle, jedyny plus to to, ze poznalem kilku spoko ziomków z ktorymi dalej utrzymuje dobre relacje, kobiet nie poznałem bo nie będąc rozkrzyczanym dynamiczniakiem od razu dostawałem łatkę stuleja, obecnie skupiam się na pracy i gierkach przez co