Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, jeśli chcecie zagrać w całkiem fajnego sandboxa w świecie F1 i F2, to z czystym sumieniem polecam wam FOnline: Reloaded.

Przez ten cały hype i hejt związany z Fallout 76 postanowiłem wrócić do gry i muszę przyznać, że dalej bawię się świetnie, a gra (mimo że pierwsze serwery powstały 10 lat temu!) ciągle jest rozwijana, mega grywalna, no i jest klimat pierwszych części. Gra się na obu połączonych mapach, podkręcony został silnik grafiki, że gra wygląda o wiele ładniej niż pierwowzory, sporo elementów mechaniki zostało zmienionych ale na lepsze. Można odwiedzić praktycznie wszystkie miejscówki z 1 i 2, ale i sporo nowych lokacji. Jest nawet sporo NPC których powinniście kojarzyć ze starych części. Jeśli ktoś lubi Fallouty a nigdy nie grał w wersję online, to człowieku tu #!$%@? nie ma co myśleć tylko grać, zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś grał kiedyś, to gra jest teraz o wiele bardziej userfriendly i zdecydowanie bardziej nadaje się do casualowego grania (chociażby przez zmianę lootu, teraz gracz nic nie traci po śmierci, ew. później xp). Niby część uroku mogła na tym stracić, ale to chyba takie marudzenie na zasadzie kurła kiedyś to było. Moim zdaniem jest lepiej niż kiedyś pod tym względem. Nie wiem jak obecnie z ilością graczy i jak wygląda PvP, ale gra i tak jest świetna i godna polecenia, przynajmniej fanom. To już nie te czasy że wpadały ruskie kacapy na serwer i nie dało się grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fallout #fonline #gry #rpg #pocogracwnowegofalloutajakstaresazajebiste
  • 10
@wankiel: Mam wrażenie że w aktualnym Reloaded rzadko kiedy spotyka się PvP chyba że na własne życzenie (jak np. flary). Grałem przez 3 tygodnie i nie natrafiłem na żadne. A 3 lata temu ledwo wylazłem z Złomowa i dostawałem serię.
@wankiel: czasy Fonline2 i reloaded dawno minęły - pozostały ciepłe wspomnienia pionierskich czasów, apdejtów zmieniających całe gry, kradzieże kieszonkowe na tlumach na bazarze w RNK...

to już nie wróci...
@Etykieta: taaa, zwłaszcza wysadzanie się w NCR przez Kilgore i spółke jeszcze na 2238, nie dało się spokojnie pogadać. I nie było słynniejszego złodzeja niż Lutik, boże, 6-7 lat a dalej pamiętam jego nick :D Ale fakt, wtedy na pogaduchy przy wejściu do miasta zbierało się tylu graczy co teraz jest na całym reloaded ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Fonline2 grałem krótko, próbowałem jeszcze Ashes fo Phoenix
@wankiel: Kampienie na enkanterach albo radiu pod ncr w turach, biedabazy, sierociniec StreetQueens i wspólne łażenie po świecie że Schwarzcem na pefaupe

Kiedyś to było, tylko TC mnie nigdy nie jarało
@Etykieta: Street Queens? Znam ekipę, Wichura, Wrednypiwosz, itp, itd :D byłem w LAW ogólnie, może kojarzysz :D

@sierzchula: kto co lubi, kiedyś jak pisałem na forum w sugestiach o niedropieniu itemków, tylko np broni z ręki można by było lootować, to mnie zjedli, po jakimś czasie jak wróciłem, beng! Ale mi tam się ta zmiana akurat podoba
@Etykieta: @9621517: nie zdążyłem edytować:

edit: na stronce jest tylko odnośnik do discorda, to chyba już irc nie działa :P ale siedziało się na ircu oj siedziało, #2238, #law, #sq , #2238pol (czy jak tam, pamiętam że potem jakiś drugi chyba był bo się dogadać nie mogli czy coś :D)