Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak długo zwlekaliście z pierwszym razem?

Jestem z różową 4 rok. Znamy się prawie od liceum. Na karku 21 lat, w tym roku zacząłem prawo (poprawiając mature). Mieszamy razem.

Od razu powiem, że nie jesteśmy ultra katolikami, chociaż zostaliśmy w takich rodzinach wychowani. Ja natomiast zawsze miałem powtarzane, że seks tylko po ślubie, że kobietę trzeba szanować i że to bardzo poważna sprawa.

Więc seksu jako takiego nie uprawiamy. Tzn petting jest. Ale samej penetracji nie ma i raczej nie będzie. Stresuje się bardzo na samą myśl, że różowa mogłaby zaciążyć...a ona mam wrażenie się nad tym coraz bardziej zastanawia.

Owszem ustaliliśmy to wszystko razem, że na razie nasze ,,cnoty,, zotsawiamy w spokoju i zajmiemy się tym na 4/5 roku. W każdym razie był moment kiedyś różowa poszła do ginekologa. Ten jednak nie mógł jej zbadać ponieważ wziernik ją bolał, więc automatycznie nie miała cytologii ani USG. Lekarz dodał, że ma dość mocna błonę, więc możliwe jest też jej nacięcie przed rozpoczęciem współżycia. Dał jej jednak jakieś tabletki.

Różowa brała na uregulowanie cyklu, raz powiedziała mi w trakcie przytulania, ze...,,a może byś wszedł, spróbujmy,, a wiecie co ja zrobiłem? Pierwszego razu udawałem że nie usłyszałem, a za drugim powiedziałem, se musimy rano wstać...(to był dla mnie szok, oczywiście zrezygnowaliśmy z dalszej zabawy)

Różowa mówi że jest szczęśliwa, że może poczekać, nie ma parcia i nasze zabawy jej starczą. Dba też o zdrowie, i wraca myślami że czemu ona tego USG i cytologii nie może zrobić, bo po prostu jest za ciasna (z wyrzutem, album to ja był winien trochę, że nadal jest dziewicą a lekarz nie może sobie poradzić inaczej).

Hejtujcie mnie, ale gdy tylko pomyśle, że po stosunku miałbym martwić się do 1 dnia okresu że może jednak zaszła, to bym chyba zszedł na zawał... Studia, rodzice, i całe życie przede mną .. kurna Mirki co robić ()

#psychologia #psychiatria #ginekolog #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #kobiety #mezczyzni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Ile czekaliście w związku na pierwszy raz?

  • Kilka dni 20.0% (165)
  • Kilka tygodni 28.2% (233)
  • Kilka miesięcy 36.0% (298)
  • Związek ale nie uprawiamy penetracji 3.1% (26)
  • Nie uprawiam seksu 12.7% (105)

Oddanych głosów: 827

  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Seks w związku jest bardzo ważny. Po ślubie okaże się, że nie masz kompletnie pojęcia co robisz i będzie dramat. Generalnie religijne „#!$%@?” i czekanie do ślubu z takimi rzeczami to jest największy idiotyzm jaki można zrobić. Nie ogarniam jak można takich rzeczy w ogóle się trzymać. #!$%@? 21 wiek mamy ludzie
  • Odpowiedz
OP: @Gizbert @mokry_sen_polonisty @Croudflup możeźle się wyraziłem, z seksem wolałbym poczekać do 4,5 roku studiów, czyli jeszcze trochę.... po prostu ewnetualna wpadka na tych latach jest jeszcze do przejścia anie w 1 roku

Dziewcyzna nie jest tez z tych która łazi po imprezach, bo wszystko robimy razem.

@Zawsze_wruce co w tym dziwnego? zabezpieczanm sie i mozemy sie przytulac bez przeszkod

@KRISSVector stary nie rozumiesz, to ją po prostu boli...

@Agemaker i
  • Odpowiedz
Hdhdhdhddh: A ja Cię poniekąd rozumiem. Jak miałem 20 lat, to tez schizowalem za każdym razem, ze różowa zajdzie w ciążę. Bałem się, co by rodzice powiedzieli (żadna patologia, po prostu presja oczekiwań).

Obecnie mam lat 25, jestem całkiem nieźle ustawiony i, chociaż na dzieci jeszcze troszkę za wcześnie (zwłaszcza ze obecna różowa trochę młodsza), to ostatnio doszedłem do wniosku, ze jakbyśmy wpadli, to w sumie kurde byłoby spoko. Zero stresu.
  • Odpowiedz
Hdhdhdhddh: jaj szanuje bardzo :)

@AnonimoweMirkoWyznania: szanuję. Ja mam co do pigułek jedno ale. Jak różowa bardzo młoda tzn koło 20 jest, to uważaj. O pigułkach trzeba pamiętać każdego dnia. Ja też biorę ale mam milion przypomnień nastawionych. Lepiej nie mieć przypału :P W ogóle szanuję, że tak dojrzale patrzysz itd. pozdrówka!
  • Odpowiedz
@Ms_Mirko: pracuję w branży okołomedycznej, spuść z tonu, ok? Napisałam prawdę, że popularne USG dopochowowe jest czasem bardziej dokładne i pożądane od tego przez powłoki brzuszne. A ja w swoim poście nie odnosiłam się do USG przez odbyt, tylko do tego przez powłoki, pisałam o tym wyraźnie.
Także parafrazując - spuść z tonu i czytaj ze zrozumieniem.

Btw, jak robisz ctrl c+ ctrl v, to pisz proszę, z jakiego artykułu. To,
  • Odpowiedz