Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak długo zwlekaliście z pierwszym razem?

Jestem z różową 4 rok. Znamy się prawie od liceum. Na karku 21 lat, w tym roku zacząłem prawo (poprawiając mature). Mieszamy razem.

Od razu powiem, że nie jesteśmy ultra katolikami, chociaż zostaliśmy w takich rodzinach wychowani. Ja natomiast zawsze miałem powtarzane, że seks tylko po ślubie, że kobietę trzeba szanować i że to bardzo poważna sprawa.

Więc seksu jako takiego nie uprawiamy. Tzn petting jest. Ale samej penetracji nie ma i raczej nie będzie. Stresuje się bardzo na samą myśl, że różowa mogłaby zaciążyć...a ona mam wrażenie się nad tym coraz bardziej zastanawia.

Owszem ustaliliśmy to wszystko razem, że na razie nasze ,,cnoty,, zotsawiamy w spokoju i zajmiemy się tym na 4/5 roku. W każdym razie był moment kiedyś różowa poszła do ginekologa. Ten jednak nie mógł jej zbadać ponieważ wziernik ją bolał, więc automatycznie nie miała cytologii ani USG. Lekarz dodał, że ma dość mocna błonę, więc możliwe jest też jej nacięcie przed rozpoczęciem współżycia. Dał jej jednak jakieś tabletki.

Różowa brała na uregulowanie cyklu, raz powiedziała mi w trakcie przytulania, ze...,,a może byś wszedł, spróbujmy,, a wiecie co ja zrobiłem? Pierwszego razu udawałem że nie usłyszałem, a za drugim powiedziałem, se musimy rano wstać...(to był dla mnie szok, oczywiście zrezygnowaliśmy z dalszej zabawy)

Różowa mówi że jest szczęśliwa, że może poczekać, nie ma parcia i nasze zabawy jej starczą. Dba też o zdrowie, i wraca myślami że czemu ona tego USG i cytologii nie może zrobić, bo po prostu jest za ciasna (z wyrzutem, album to ja był winien trochę, że nadal jest dziewicą a lekarz nie może sobie poradzić inaczej).

Hejtujcie mnie, ale gdy tylko pomyśle, że po stosunku miałbym martwić się do 1 dnia okresu że może jednak zaszła, to bym chyba zszedł na zawał... Studia, rodzice, i całe życie przede mną .. kurna Mirki co robić ()

#psychologia #psychiatria #ginekolog #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #kobiety #mezczyzni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Ile czekaliście w związku na pierwszy raz?

  • Kilka dni 20.0% (165)
  • Kilka tygodni 28.2% (233)
  • Kilka miesięcy 36.0% (298)
  • Związek ale nie uprawiamy penetracji 3.1% (26)
  • Nie uprawiam seksu 12.7% (105)

Oddanych głosów: 827

  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj raz i przestaniesz się bać. Dla komfortu psychicznego prócz prezerwatywy możecie uprawiać seks w dni niepłodne. Czyli „kalendarzyk”. Oczywiście stosowanie samego kalendarzyka jest mocno ryzykowne xD dlatego mówię tu tylko o nim na zasadzie dodatku do prezerwatyw xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
- wiesz, technologia poszła do przodu na przestrzeni ostatnich 2,5tys lat i jest coś takiego jak prezerwatywa.
- ją ciągnie na bolca, jak nie Ty to inny, znajdzie się Chad który posłodzi szarej myszce, jej wleci zauroczonko i będzie bolcowanko
- kilka tyg od rozpoczęcia związku to max na pierwszy raz, ważne jest też by się dotrzeć, podobać się sobie czy też fizycznie do siebie pasować, co nie zawsze
  • Odpowiedz
Kolego cieszy mnie, że podchodzisz do tego roztropnie. Ale za roztropnie dla swojego własnego dobra. Preejakulat też zawiera nasienie, więc "tylko włożyć na chwilę" może się skończyć "tylko 18 lat zajmowania się dzieckiem". Zakup prezerwatywy i jedziesz, jak się boisz, że pęknie jak będziesz dochodził, to wyjmij, zdejm gumę i strzelaj gdzie Ci się podoba. Dobrze mieć pod ręką ręcznik, żeby ją później powycierać, żeby sobie nie zrobiła sama jak się będzie
  • Odpowiedz
@Ms_Mirko: cytologię robi się również kobietom, które nie współżyły. Raka szyjki macicy mogą mieć też dziewice ;)

USG dopochwowe jest bardziej dokładne i pozwala zobaczyć to, czego nie widać na usg przez powłoki.
Twój różowy pasek jest fałszywy?
  • Odpowiedz
Hejtujcie mnie, ale gdy tylko pomyśle, że po stosunku miałbym martwić się do 1 dnia okresu że może jednak zaszła, to bym chyba zszedł na zawał...


@AnonimoweMirkoWyznania: taki mądry STUDENT PRAWA, a nie słyszał o antykoncepcji? może jednak powinieneś studiować medycynę?
  • Odpowiedz