Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak długo zwlekaliście z pierwszym razem?

Jestem z różową 4 rok. Znamy się prawie od liceum. Na karku 21 lat, w tym roku zacząłem prawo (poprawiając mature). Mieszamy razem.

Od razu powiem, że nie jesteśmy ultra katolikami, chociaż zostaliśmy w takich rodzinach wychowani. Ja natomiast zawsze miałem powtarzane, że seks tylko po ślubie, że kobietę trzeba szanować i że to bardzo poważna sprawa.

Więc seksu jako takiego nie uprawiamy. Tzn petting jest. Ale samej penetracji nie ma i raczej nie będzie. Stresuje się bardzo na samą myśl, że różowa mogłaby zaciążyć...a ona mam wrażenie się nad tym coraz bardziej zastanawia.

Owszem ustaliliśmy to wszystko razem, że na razie nasze ,,cnoty,, zotsawiamy w spokoju i zajmiemy się tym na 4/5 roku. W każdym razie był moment kiedyś różowa poszła do ginekologa. Ten jednak nie mógł jej zbadać ponieważ wziernik ją bolał, więc automatycznie nie miała cytologii ani USG. Lekarz dodał, że ma dość mocna błonę, więc możliwe jest też jej nacięcie przed rozpoczęciem współżycia. Dał jej jednak jakieś tabletki.

Różowa brała na uregulowanie cyklu, raz powiedziała mi w trakcie przytulania, ze...,,a może byś wszedł, spróbujmy,, a wiecie co ja zrobiłem? Pierwszego razu udawałem że nie usłyszałem, a za drugim powiedziałem, se musimy rano wstać...(to był dla mnie szok, oczywiście zrezygnowaliśmy z dalszej zabawy)

Różowa mówi że jest szczęśliwa, że może poczekać, nie ma parcia i nasze zabawy jej starczą. Dba też o zdrowie, i wraca myślami że czemu ona tego USG i cytologii nie może zrobić, bo po prostu jest za ciasna (z wyrzutem, album to ja był winien trochę, że nadal jest dziewicą a lekarz nie może sobie poradzić inaczej).

Hejtujcie mnie, ale gdy tylko pomyśle, że po stosunku miałbym martwić się do 1 dnia okresu że może jednak zaszła, to bym chyba zszedł na zawał... Studia, rodzice, i całe życie przede mną .. kurna Mirki co robić ()

#psychologia #psychiatria #ginekolog #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #kobiety #mezczyzni

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Ile czekaliście w związku na pierwszy raz?

  • Kilka dni 20.0% (165)
  • Kilka tygodni 28.2% (233)
  • Kilka miesięcy 36.0% (298)
  • Związek ale nie uprawiamy penetracji 3.1% (26)
  • Nie uprawiam seksu 12.7% (105)

Oddanych głosów: 827

  • 54
  • Odpowiedz
OP: @KRISSVector
owszem, ale lekarz jej powiedział, że ma dość grubą błone dziewiczą, wziernik nie wchodzi bo boli, i po prostu jej nic na ten moment nie zrobi, nawet kiedy dochodzi do jakiejś "palcówki" to niestety wyje z bólu
@Dzikopiryna
brała przez pół roku, ale jak się wyrównało, to przestała bo też nie było potrzeby
@DulGukat
prezerwatywy stosuje, nawet podczas pieszczot, żeby nie było i mieć spokojną głowe
@aglegola
różowa brała
  • Odpowiedz
kilka tyg od rozpoczęcia związku to max na pierwszy raz


@NagiMiecz: jeśli to ich pierwsze razy to bardzo dobrze że poczekał aż dziewczyna jest w pełni komfortowa z tym żeby zacząć współżycie. Ja wiem że faceci to mogą ruchać od zaraz, ale jednak ważne jest żeby wszyscy byli gotowi i by niczego nie pośpieszać. Kilka tyg to już przy kolejnych związkach jak najbardziej ok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jedna dziewczyna pierwsza proba po pol roku miala (17 lat) a prawdziwy udany seks troche pozniej.
Kup durex ultra safe robcie to tydzien przed okresem albo pozniej. Troche alko dkuga gra wstepna, wczesniej se zwal albo wejdz w nia za drugim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla dziewczyny alko/ zielone plus sluga gra wstepna. Jak juz bedziecie to robic i by nie szlo to wbij sie jak jechowy do domu. Zaboli ale blona peknie - o ile wszelkie lzejsze proby i delikatbiejsze zawiida. Jak nie dasz rady i nie zaatakujesz laska sie zrazi a potem znajdzie goscia co bedzie "chamem" i nie zwazajac na bol ja rozdziewiczy. Takze walcz :D
Co do bezpieczenstwa gumka np extra
  • Odpowiedz