Wpis z mikrobloga

@Ojciec_Odnowiciel: Sam nie wiem. Wystawiam też na niemieckich portalach. Za 4000 eur mogę ja sprzedać "w godzinę" handlarzom. 4300 eur mam ofertę od jakiegoś Bługara.

W Grudniu prawie ją sprzedałem za 5200eur ale klient się rozmyślił w ostatniej chwili.
@grzesiu_id: Generalnie nie kumam tego. Ten silnik ma mnóstwo zalet - prosty, ekonomiczny, niskie opłaty. Dla kogoś kto nie śmiga dużo po autostradach wystarczy spokojnie.

Dwa razy zrobiłem nią trasę do Polski i faktycznie tak do 130km/h jest ok.
@sokl: może popróbuj na forach bmw popytać. Pomyśl nawet czy jakbyś wziął za nie 7koła, to za to co dołożysz w Austrii nie kupiłbyś lepszego modelu. Ja czasem jak szukam auta to też rzucam mocno zaniżone kwoty i czasem ktoś się odezwie i idzie się spotkać w połowie, więc nie ma co odrzucać nawet głupiej oferty i zaproponować na przykład 7,5 koła
@sokl: Prawa rynku. Cyferki robia swoje. Jezdzilem 1.4 dwa razy. Jest troche mulowaty, ale tak jak mowisz w miescie i dla bardzo apokojnych kierowcow wystarcza. Od 3 lat jezdzie civic z 1.8 i to jest silnik idealny do tego modelu w mojej ocenie.
@sokl dziwne że ktoś chciał dać 5200, da się ustrzelić w takich pieniądzach 1.8 od pierwszego właściciela. Jest tego bardzo, bardzo mało, ale trafiają się nawet poniżej 5 tys. Moim zdaniem 4,3 to byla dobra oferta biorąc pod uwagę kolor i silnik. Niestety Civic jest bardzo mało w Niemczech, a właściciele często wołają za nie chore pieniądze, przez co ogłoszenia wiszą miesiącami. Jest taka strona autouncle gdzie dokładnie widać jak właściciel zmienial
@arturccc: Hej dzięki za info o autouncle. W sumie moja Honda jest teraz najtańszą z rocznika 2010 w całych Niemczech.

Brak lokalnego zainteresowania trochę mnie nie dziwi, jak mówisz Honda jest tu nie popularna.

Wczoraj miałem 20 telefonów wszystko eksport za 4000 eur.
@b0Ls: Przeprowadzamy się do Austrii i import dwóch aut nie ma sensu (raz wysokie opłaty, dwa nie będziemy potrzebować) Zostawiamy BMW w dieslu, które jest obecnie niesprzedawalne ze względu na klimat wokół diesla w Niemczech.