Wpis z mikrobloga

elo mireczki. orientuje się ktoś czy ocena z zachowania brana jest pod uwage podczas rekrutacji na #studia , pracy czy tam gdziekolwiek indziej? w sensie czy warto w ogóle się o nią starać? jestem dosyć chorowity i nie chce mi się #!$%@?ć z każdym bólem brzucha do rodzinnego, a tak się składa, że u mnie w techbazie za naprawde skromą liczba nieusprawiedliwionych dostaje sie naganne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola
  • 29
  • Odpowiedz
@Mystoo: bardziej liczy się opisówka z klas 1-3 podstawówki które robiła wychowawczyni Twoja. Taki poziom studiów jest mniej więcej. Musisz umieć składać zdania i literki
  • Odpowiedz
@Mystoo na studiach sie wrecz przydaje. Wywieszasz takie swiadectwo z ocena naganną na drzwiach swojego pokoju w akademiku i po kilku godzinach masz kolejke adoratorek pod drzwiami bo przecież wiadomo że łobuz kocha mocniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: miałam babkę w liceum która co roku nam opowiadała historie o gościu który pracował w służbach bezpieczeństwa, i jak go przyjmowali do pracy to sprawdzali we wszystkich szkołach jakie miał zachowanie xD i mówiła żeby się starać bo nigdy nie wiadomo co będziemy robić w przyszłości :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: od ludzi z zachowaniem niżej niż "poprawne" oczekują poświadczenia o niekaralności przy składaniu dokumentów rekrutacyjnych, tak przynajmniej było za moich czasów na UWr
  • Odpowiedz
@Mystoo: nauczyciele ściemniają, nikt ci nie będzie na to patrzył. Ten papierek nic nie znaczy, jedyne co przynosisz pracodawcy to swiadectwo ukonczenia szkoly (ostatnie) i tyle.
  • Odpowiedz