Wpis z mikrobloga

elo mireczki. orientuje się ktoś czy ocena z zachowania brana jest pod uwage podczas rekrutacji na #studia , pracy czy tam gdziekolwiek indziej? w sensie czy warto w ogóle się o nią starać? jestem dosyć chorowity i nie chce mi się #!$%@?ć z każdym bólem brzucha do rodzinnego, a tak się składa, że u mnie w techbazie za naprawde skromą liczba nieusprawiedliwionych dostaje sie naganne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola
  • 29
  • Odpowiedz
@Mystoo: na studiach to chyba nie ale potem przy podejmowaniu pracy patrzą w świadectwa ze szkoły średniej. Ja np nie dostałem wymarzonej pracy, bo miałem tylko bdb zachowanie a nie wzorowe. Największe korporacje szukają pracowników ze wzorowym zachowaniem.
  • Odpowiedz
@Mystoo: Rodzice osób, które na świadectwie otrzymały ocenę z zachowania niższą niż ,,Dobrą" podczas Zebrania Rodziców Studentów 1 roku proszeni są o osobistą rozmowę z dziekanem. Tak było za moich czasów, nie wiem czy dalej to praktykują.
  • Odpowiedz
  • 12
@Mystoo musisz wtedy przyjść z rodzicami na rozpoczęcie roku akademickiego i oni doświadczają na piśmie że nie jesteś bandytą, muszą też oczywiście stawić się na zebraniu organizacyjnym
  • Odpowiedz
@Mystoo: nie biorą pod uwagę, ale mam nadzieje, ze na studiach będziesz się lepiej zachowywał, bo chyba nie chcesz żeby Twoja mama wstydziła się za Ciebie na wywiadówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz