Wpis z mikrobloga

@Sijabka znam jednego, co by opitolił taką bułę że smakiem, a na koniec i tak by powiedział, że za mało pieprzna i szkoda, że nie dodałaś ziaren pieprzu ( )
  • Odpowiedz
@Sijabka: Jak byłem mały i coś takiego mi s8e działo i ktoś to widział to ściągałem ile sie dało nożem nakładając to na drugą kanapke i jadłem ze łzami udając że tak miało być xD
  • Odpowiedz
@Sijabka: ja ostatnio w poniedziałek zaspana i spóźniona mocno malowałam gębę przed praca, ciemno było, machnęłam szybko jedną ręką, wypelzlam przed blok i na szczęście spojrzałam w lusterko w aucie i 1 myśl, że czymś się zaraziłam, bo gębą różowa, dotykam a na palcu roz - wysmarował gębę różem (malowałam się mineralami, a one mają takie same opakowanie różu i podkładu) xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murdoc: Zdjęcie zrobiłam po 8, dodałam na mirko po 9 jak byłam już w pracy, atencjuszu.

@Shamalamamayman: Dokładnie tyle mi zajęło zrobienie zdjęcia, a wpis zrobiłam już po spóźnieniu się, w pracy, ale każdy sobie dopisuje, że się spóźniłam żeby zrobić wpis na mirko i zdobyć atencję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@superloginbulwo: Ja nie zapomnę jak byłam mała, tzn może z 8/10 lat miałam i dorwałam kosmetyki mamy, jak się pomalowałam to myślałam że wyglądam zajebiście i wyszłam na zewnątrz. Ludzie się pytali czy ktoś mnie bił, albo czy płakałam xD

@dolOfWK6KN: Ta pieprzniczka jest popieprzona i pieprz zatyka dziurki, stąd też trzymam ja pionowo i mocno macham żeby coś wyleciało, no tym razem wyleciało trochę więcej niż chciałam,
  • Odpowiedz