Wpis z mikrobloga

@anemiczna_: ja mam dwie ciekawe - na dłoni wywierciłem sobie wkrętarką dziurę a następnego dnia przypadkowo wepchnąłem w nią śrubokręt robiąc kolejną ale z drugiej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@anemiczna_: w wieku 4 lat zabiegałem i babci z górki pod którą jest piwnica. To były czasy gdy kury sobie luzem latały po wiosce. No i biegłem i się wywróciłem. Na twarzy usiadł mi kogut i zaczął mnie drapać i dziobać. Mam Blizne na skroni i na policzku. Na szczęście w oko nie trafił. Po powrocie ze szpitala dziadek uciął mu łeb i puścił luzem a ten bez łba biegał
  • Odpowiedz
@anemiczna_: blizna nasię szyi przez lekki wypadek w pracytym, i blizna na brzuchu obok pępka. Nie pamiętam skąd się wzięła ( ).
Pozostałe w sumie standard, nic ciekawego
  • Odpowiedz
@anemiczna_: mam kilka ale najdziwniejszą jest ta która mam na prawej dłoni po nieudanej randce. Widziałam się z typem pierwszy raz, minęło może 10 min od spotkania a on mnie chciał ciągle złapać za rękę xD szłam akurat obok jakiegoś muru i zaczęłam mu wyrywać ta rękę z "uścisku" i przyeabałam z całej siły w ten mur :<
  • Odpowiedz
@anemiczna_ wycieli mi sledzione i zszywali jeszcze jelita. Miałem wypadek. Mam blizne od mostka do miejsca gdzie zaczynają się majty. Zjebutalem się z wysokości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@anemiczna_ Kogut mi na głowę próbował wskoczyć i mam małą "rysę" pod dolną wargą.
Mam kolegę który w dzieciństwie miał operacje i teraz po tym ma bliznę w kształcie uśmiechu na głowie i śmiesznie to wygląda xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anemiczna_: nie wiem czy można to traktować jak bliznę, ale mam kilka czarnych małych kamyczków pod skórą na kolanie. Ładnie je widać :D
Uroki grania w piłkę na podwórku na którym był wysypany żużel ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam też wbity kawałek ołówka w lewej ręce bo się kiedyś siostra na mnie wkurzyła za przedrzeźnianie jej xD
  • Odpowiedz
@anemiczna_: Kiedyś miałem sen, że zostałem postrzelony w lewe udo, ale tak konkretnie, że mnie obróciło w miejscu i gleba - zaraz po tym się obudziłem. I #!$%@?, ileś lat później dokładnie w tym miejscu miałem fuj, tłuszczaka, którego wyciąłem - w sensie chirurg wyciął. Ciul nic nie powiedział, że mam to jakoś ściągać czy coś i mam taką brzydką, szeroką bliznę długości 6-7cm.
Czy ta blizna jest dziwna to
  • Odpowiedz
@anemiczna_: Na nosie ale taka ledwo widoczna. Swego czasu kumpel miał suczkę która miała młode i zajrzałem jej do budy ale nie była suczka z tego faktu zadowolona to ugryzła mnie w nos.
  • Odpowiedz
@anemiczna_: Mam dwie, jedną na policzku - w 1. klasie podstawówki ganialiśmy po klasie i kolega podłożył mi nogę, róg stolika zrobił mi dziurę w policzku :D A druga na środkowym palcu, jak miałem kilka lat to dobierałem się do puszki z brzoskwiniami :D
  • Odpowiedz