Wpis z mikrobloga

@anemiczna_
od lewej przegródki od nosa aż do wargi- jak byłem mały pies mnie zaatakował
a najdziwniejsza to na ramieniu w kształcie znaczkaNIKE xD- piłka wpadła w dziką różę i się zgłosiłem na wyciąganie xD
  • Odpowiedz
Kiedys wracając ze szkulki wchodziłem sobie po schodach na klatuwie i trzymałem dłońmi za te szelki od plecaka i sie w------a na schody samym środkiem głowy. Do dzis mam niewielka bliznę na samym środku glowy miedzy brwiami, kiedys tam sobie wydziaram doomera albo pepe
  • Odpowiedz
@anemiczna_:
1.
Biorąc kompiel, wziąłem ojca maszynke do golenia. Trzymając lewą dłonią, przejechałem po zew. stronie prawej dłoni mniejwięcej od miejsca stygmatów aż do pierwszego zgięcia palca :)
Tak, u------m kawał skóry na kostce :P

2. Kolega dla żartów - siedząc obok mnie gdy ja siedziałem przy PC - machał nożykiem do tapet. Przypadkiem podstawiłem rekę na której się podpierałem :)
  • Odpowiedz
  • 2
@anemiczna_ na górnej wardze. Tzw zajęcza warga. Miałem sporo farta bo mam niewielką blizne, a podniebienie całe. Żadnych problemów i operacji. No... poza szkoła... tam zdarza się spotkać dzbana który znajdzie z tego ubaw...
  • Odpowiedz
@anemiczna_: na wewnętrznej stronie lewej dłoni po tym jak rąbałem drewno w wieku +-6lat, prawa strona żeber kilka, na lewej ręce kilka, prawe udo kilka, 3 palce na lewej dłoni
  • Odpowiedz