Wpis z mikrobloga

@anemiczna_: na lewej brwi. Grałem z kumplami w piłkę, stałem na bramce i chciałem się popisać super paradą bramkarską. Pierwsza sytuacja sam na sam, biorę rozpęd i wślizgiem próbuję złapać piłkę spod nóg biegnącego kolegi.
Z tyłu głowy już słyszę te brawa i gratulacje xD bo bramkarze na osiedlu zazwyczaj zajmowali się staniem i odbijaniem piłki różnymi częściami swojego ciała - zazwyczaj przypadkowo.
Kolega brał zamach, ja robię doskonały wślizg, łapię
@anemiczna_ z tyłu głowy mała blizna, którą widać jak mam krótsze włosy. Za dzieciaka przykułem się kajdankami, które ojciec przyniósł z roboty do domu, do grzejnika. On chciał mnie wkręcić, że nie wziął kluczyka i tak zostanę. Well, udało mu się bo w płaczu pizgnąłem w parapet przez przypadek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@anemiczna_: w wieku 4 lat zabiegałem i babci z górki pod którą jest piwnica. To były czasy gdy kury sobie luzem latały po wiosce. No i biegłem i się wywróciłem. Na twarzy usiadł mi kogut i zaczął mnie drapać i dziobać. Mam Blizne na skroni i na policzku. Na szczęście w oko nie trafił. Po powrocie ze szpitala dziadek uciął mu łeb i puścił luzem a ten bez łba biegał jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anemiczna_: nie wiem czy można to traktować jak bliznę, ale mam kilka czarnych małych kamyczków pod skórą na kolanie. Ładnie je widać :D
Uroki grania w piłkę na podwórku na którym był wysypany żużel ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam też wbity kawałek ołówka w lewej ręce bo się kiedyś siostra na mnie wkurzyła za przedrzeźnianie jej xD
@anemiczna_: Kiedyś miałem sen, że zostałem postrzelony w lewe udo, ale tak konkretnie, że mnie obróciło w miejscu i gleba - zaraz po tym się obudziłem. I #!$%@?, ileś lat później dokładnie w tym miejscu miałem fuj, tłuszczaka, którego wyciąłem - w sensie chirurg wyciął. Ciul nic nie powiedział, że mam to jakoś ściągać czy coś i mam taką brzydką, szeroką bliznę długości 6-7cm.
Czy ta blizna jest dziwna to nie