Wpis z mikrobloga

Normiki lubią wmawiać nam przegrywom np. to że dla nas szokujące, że dziewczyny wolą uprawiać seks z przystojnymi kolesiami.
Natomiast podobnie odkrywcze jest stwierdzenie, że normik który od 16 roku życia chodził na imprezy również dzięki swojemu wyglądowi, miał od tego wieku sporo kontaktów z dziewczynami, normalną rodzinę, jest uśmiechnięty, miły, pozytywnie nastawiony do życia i ogólnie ma lepszy charakter niż wyszydzany, poniżany, wyśmiewany, obgadywany przegryw, który wychowywał się w toksycznej rodzinie, nigdy nie miał kolegów a dziewczyny mógł oglądać tylko na ekranie komputer i jest przez to sfrustrowany, #!$%@?, niechętnie nastawiony do ludzi.
Jutro jakiś normik odkryje, że po nocy jest dzień.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #depresja #zalesie #gorzkiezale #gownowpis
hauser15 - Normiki lubią wmawiać nam przegrywom np. to że dla nas szokujące, że dziew...

źródło: comment_rxuZs0feWUZn88Y86QcpYNY5KZMDKKoO.jpg

Pobierz
  • 42
@hauser15: A powiedz mi, za co można lubić przegrywa? Jak się rozejrzysz wokół siebie, to zobaczysz że świat nie składa się wyłącznie z chadów wsiadających na laski 10/10. I jest masa ludzi brzydkich, grubych czy jakoś inaczej odstających od kanonu, którzy prowadzą zajebiste życie, mają mnóstwo znajomych i fajne związki. Wystarczy moim zdaniem mieć jakąś pasję, bo to jest dla innych ludzi interesujące, to jest też powód, żeby kilka razy w
@kfiatek_na_parapecie: No pewnie. Ja jestem w okolicy lvl 40 i do tej pory, jak w rozmowie z jakąkolwiek kobietą wychodzi, że kiedyś grałem w zespole, albo coś tam robiłem, to zawsze jest gadka typu "ojacieee, weź opowiedz". I tak samo mają kumple, którzy latają na balonach, robią tatuaże, otarli się o jakiś sport zawodowo, piszą do gazet lub książki, itd.

Prawda jest taka, że laski, zwłaszcza jak już trochę podrosną, bliżej
@kfiatek_na_parapecie: Nie, tu nie chodzi o betowanie. Miałem kilku kumpli, takich mat-fiz geniuszy, oni często opowiadali, że panna ich rzuciła, bo rutyna w związku, itd. I trochę się nie dziwię, bo z opowieści to wyglądało tak, że panna przychodziła, pili herbatę, gadka o pogodzie, jakieś szybkie co tam w robo/na uczelni i niezręczna cisza. Można tak przeżyć tydzień, ale po roku to już tylko samobójstwo deską. Chłopaki się trochę rozbujały na
@Gorejacy_krzak_agrestu: nie szukają wielkiej kasy ani chadów bo przemijająca uroda w okolicach 30 + parcie społeczeństwa, rodziny na ślub-rodzina-dzieci + tykający zegar biologiczny im na to nie pozwala. Muszą więc w desperze brać byle beciaków, najlepiej takich co mają dobrą pracę i dużo hajsu. Takie lochy wciskają potem kity że „dojrzałam, zmieniłam się, już rozumiem że przystojny chad to nie wszystko” a prawda brzmi „moja uroda przemija i muszę z wielkim
@Overblazed: Nie sądzę. Naprawdę, jakbyś usiadł kiedyś koło zajebistej fotomodelki na imprezie, to odkryłbyś, że nie jesteś w stanie poprowadzić rozmowy dłużej niż 3 minuty. Tylko hihihaha, pokazywanie sobie obrazków na telefonie i klepanie na Insta czy czymś tam. Z takimi osobami nie da się żyć - spotkać dla seksu może i tak, ale nie przeżyłbyś doby z osobą, która Cię nie rozumie, nie interesuje niczym, co Ciebie dotyczy i cała
@Gorejacy_krzak_agrestu:

Tylko trzeba w końcu #!$%@? wyjść z chaty, wyłączyć net i zająć się czymś ciekawszym niż śmieszne obrazki i meneliada w Toruniu.

W necie też można znaleźć takich ludzi, tylko trzeba się zająć czymś ciekawszym niż meneliada w Toruniu i tag #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)