Wpis z mikrobloga

Bardzo dobry nowy film mariusza #!$%@?. Pamiętam jak miesiąc temu napisałem tu podobne przemyślenia to zostałem pojechany jak po szmacie, jak po mopsie, jakbym świat sąsiadowi odgrodził tak po mnie pojechaliście. Relacja Fiodora z Kononem przypomina relacje Pakola z Bonusem. Nie dziwię się, że konon nie dał mu zjeść tego kebaba, ba nawet powiem, że dobrze zrobił. Ale spokojnie rekaktorek dziś przyjedzie swoim e46 poczęstuje kisia goldami i będą nagrywać, gimbusy będą mieć pożywkę, a nasze uniwersum będzie powoli umierać. 999hp 999hp 999hp, 3 złote.
#kononowicz #suchodolski
  • 18
@mirekzwirek8 dokładnie to miałem napisać

@Naglacholera śmiem twierdzić, że to konon dzięki fiodorowi zdobywa fejm. Bo odkąd pojawił się na szkolnej, to Krzysiek zdobywa co raz to większe ilości fanów i pieniazkow. Gdyby nie Fiodor to konon dalej byłby bez grosza
@mirekzwirek8: Facet celuje totalnie pod dzieciaki (wybaczcie nie chcę nikogo obrazić, bo również i co niektórym dawnym koneserom kononowicza może się podobać)
Zobacz jak on się zachowuje, jak taki szkolny idiota co znajdzie sobie ofiarę i ciśnie jej po rajtach ku uciesze gawiedzi.
Nie chodzi mi o to czy on chce rozbudować kanał, czy być (o mój boże) marką samą w sobie jak Meksyk, tu raczej chodzi o populizm, to jest
@Naglacholera: z grubsza zgoda z tym, co piszesz, tyle, że nie patrzyłbym na to w kategorii "fejmu" (jak już zauważył przedmówca, gość jest tam stosunkowo rzadko i się nie pokazuje). Ot Fiodor taki jest i tyle. I tak całkiem zgrabnie "gra" i nie wczuwa się za bardzo w to, co mówi Konon, bo wtedy musiałby się obrazić i olać taką zabawę już po pierwszym spotkaniu. Za bardzo czasem podpuszcza knura ale