Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Tez tak macie ze #kawa lub #energetyk daje wam uczucie szczescia i chwilowe wyjscie z #depresja ?
Tylko jeden haczyk. U mnie to dziala, fakt ale musi byc ponad tydzien przerwy od wszystkich uzywek ktore zawieraja #kofeina czyli nawet zielona i czarna herbata odpada...
Byc moze malo kto o tym wie bo spoko a moze wiekszosc ludzi pije kawe lub herbate codziennie a wtedy efektu wyjscia z depresjii nie ma..

2. No i druga sprawa to taka ze czuje duzo lepsze dzialanie energetyka w sensie mniej mnie stresuje niz kawa. Mo ze ma to zwiazek z aminokwasem #tauryna w energetykach.

#medycyna #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
1. Tez tak macie ze #kawa lub #ener...

źródło: comment_GREuT04yWASNeenRWIqelaMowtQ9WvT9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie podobny efekt daje tylko ciepła kawa. Nie wiem, czy nazwałbym to uczuciem wyjścia z depresji, ale po prostu przez chwilę mam w sobie zdrową motywację, dobry humor i generalnie czuję się tak, jak pewnie powinienem się czuć cały czas gdybym był normalnym człowiekiem. Szkoda, że trwa to krótko (na szczęście nie muszę czekać na efekt przez tydzień, tak raz dziennie mi się udaje na chwilę go osiągnąć)
  • Odpowiedz