Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Dlaczego bierzesz pod uwagę zawodników, których IPF nie ma w swojej bazie? Zobacz jak obliczane są punkty. W IPF nie ma nawet RAW + Wraps, więc jak to chcesz porównywać?

@beefislife: Grubaski dostały trochę po głowie w związku z tym, że z bazy są brani wszyscy zawodnicy, bez względu na wiek. Rozkład Masters i Teen w kategoriach wagowych nie jest równomierny, więc dlatego tak to wygląda. Ale...
  • Odpowiedz
Ale... moim zdaniem total Norrisa jest najbardziej imponującym wyczynem z całej stawki, którego pewnie nikt nie dogoni przez kilka dobrych lat.


@urak666: No i jeszcze pamiętaj że to natural jest ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dlaczego bierzesz pod uwagę zawodników, których IPF nie ma w swojej bazie? Zobacz jak obliczane są punkty. W IPF nie ma nawet RAW + Wraps, więc jak to chcesz porównywać?


Sugeruję
  • Odpowiedz
@urak666: No i jeszcze pamiętaj że to natural jest ( ͡ ͜ʖ ͡)


@IntruderXXL: Co to ma do rzeczy i całego rankingu? Jak Derstine, Avilla, czy Ernie Lilliebridge nie są w stanie nawet powąchać tego wyniku startując w RAW + Wraps, nawet startując w śmiesznych federacjach? Jedynie Pollack ma większy wynik w -90, tylko ze w wraps i to z bojami, które na
  • Odpowiedz
Co to ma do rzeczy i całego rankingu?


@urak666: To już nie można wtrącić drobnej dygresji?

Tylko jaki to ma sens w kontekście Petrasa, który obok IPF nie stał? Poza tym ostatnio pisałeś, że takie formuły są bez sensu, więc nie wiem czemu się tym tak przejmujesz.


Interesuje się wszystkim co się dzieje w światku powerliftingu, i tak uważam to za bzdurę, a wprowadzanie NA SIŁĘ kolejnego przelicznika bardzo mnie
  • Odpowiedz
@urak666: To już nie można wtrącić drobnej dygresji?


@IntruderXXL: A można, pewno. Szkoda, że jest bezwartościowa.

Interesuje się wszystkim co się dzieje w światku powerliftingu, i tak uważam to za bzdurę, a wprowadzanie NA SIŁĘ kolejnego przelicznika bardzo mnie śmieszy.... I pozytywnych opinii o tej zmianie nie słychać...


@IntruderXXL: Jak kolejnego? Przecież nowa formuła zastępuje starą, a inne federacje dalej będą korzystać z Wilksa.
  • Odpowiedz
A można, pewno. Szkoda, że jest bezwartościowa.


@urak666: No cóż nie wszystkie moje wpisy muszą być wartościowe :)

Jak kolejnego? Przecież nowa formuła zastępuje starą, a inne federacje dalej będą korzystać z Wilksa.


@urak666: Taaa, i za chwil kilka będą rozmowy "Ja mam większy total, a ja mam większego Wilksa, a ja większy IPF" xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: strasznie śmieszny jesteś z tym nagłym wjazdem ze sterydami. Jakby ci ktoś obraził kogokolwiek z WS, że na soku jest to byś napisał, że co z tego, a nagle taki diss w Norrisa, który jest jednym z najlepszych trójboistów, a total który odwalił jest nie do pobicia, co słusznie zauważył urak, przynajmniej nie na ten moment.
  • Odpowiedz
Jakby ci ktoś obraził kogokolwiek z WS, że na soku jest to byś napisał, że co z tego, a nagle taki diss w Norrisa, który jest jednym z najlepszych trójboistów, a total który odwalił jest nie do pobicia, co słusznie zauważył urak, przynajmniej nie na ten moment.


@vela: LOL. Dokładnie to jest jeden z najlepszych trójboistów na świecie, i kompletnie nie obchodzi mnie że jest na koksie, bo to część
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: inne czasy były, mówienie otwarcie o dopingu to raczej kwestia niedawna, pomijając może Rubbisha. Poza tym pracując dla bodybuilding.com chyba troszkę może mieć ograniczoną możliwość powiedzenia czegokolwiek na ten temat
  • Odpowiedz