Wpis z mikrobloga

@GIBbeer: Fizjologicznie nie jest możliwe, aby kobieta w czasie ciąży miała okres, bzdury piszesz. Okres = złuszczanie nabłonka macicy, więc jak się złuszcza to nie możliwe jest zagnieżdżenie się zarodka. Na początku ciąży, tak tyg - 1,5 tyg po zapłodnieniu dochodzi do implantacji i wtedy może wystąpić niewielkie krwawienie, może być mylone z okresem, ale kończy się po 1 dniu mniej więcej. Także jest okres nie ma ciąży z a w
  • Odpowiedz
@dioxyna: tak, ale one nie trwają i nie mają takiej intensywności jak okres, a laski raczej powinny znać się na swoim organizmie, być samoświadome i nie mam na myśli tylko tych co mają regularny okres, ale ogólnie jego symptomy.
IMHO, najlepsze i tak jest badanie krwi w laboratorium, nie kosztuje bógwieile i od razu się wie, bez srania, że testy z apteki nie będą wystarczająco czułe
  • Odpowiedz
@Fforrespectmidgets: powinny znać, ale nie zawsze tak jest. Niestety, często laski nie mając regularnego okresu nic z tym robią. Ile to razy laska się dowiaduję o ciąży będąc już w dajmy 3m miesiącu (to łagodna wciąż wersja :D) Pytanie wyżej w tagu #rozowepaski o rozmowy o seksie z rodzicami xD praktycznie nikt o tym nie rozmawiał. Krew do sprawdzenia najlepsza jak piszesz.
  • Odpowiedz
no to ja tak miałem z moją obecna dziewczyną na początku związku, jechaliśmy w nocy po test do apteki bo nie mogliśmy tego stresu wytrzymać, nigdy więcej takiego uczucia


@Consigliere_96: Czy wy sprawdzaliście testem ciążowym czy wpadliście... Godzinę po ruchaniu? xDDD
  • Odpowiedz