Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@domino-jachas byl i test robiony i negatywny no ale nigdy nie ma pewności z tymi testami, np zbyt wcześnie zrobiony jest fałszywie negatywny. Teraz to już musiało by byc nieźle szczęście zeby zajsc i dostać okres mimo to
  • Odpowiedz
@cr6d no to ja tak miałem z moją obecna dziewczyną na początku związku, jechaliśmy w nocy po test do apteki bo nie mogliśmy tego stresu wytrzymać, nigdy więcej takiego uczucia
  • Odpowiedz
via Android
  • 23
@Qbanek1 zaczynasz analizować wtedy ze niby ok ale okresu nie ma, pomiędzy jednym a drugim stosunkiem nie umyles a wytarles husteczkami nawilzanymi, patrzysz na skład jakieś oleje maja, wiesz ze olej niszczy lateks itd xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qbanek1 jakby pekla to chyba raczej bys nie napelnil woda :p ja dawniej dmuchalem :ppp ale to na początku swojej działalności. Tego ze pęknie to sie nie boję, tylko durex i nigdy nie zawiódł. Innego wynalazka bym nie założył. Testowałem kiedyś te nie lateksowe i sa duzo bardziej poddatne na rozerwanie. Lateks to nie wiem co by trzeba robić żeby rozerwać w trakcie stosunku
  • Odpowiedz
@cr6d dokładnie, moja tak samo, analiza co dalej, tym bardziej że ona starsza, początek związku i co tu robić, paniczna analiza mimo że ona brała tabletki a ja w gumce(tak propo to tylko skyn)
  • Odpowiedz