Wpis z mikrobloga

Spotkaliście się już z czymś takim, że do wynajęcia mieszkania chciano od Was skan umowy o pracę albo jakiś inny dowód? :D Bo mi to się własnie przytrafiło. Na argument, że siedzę na B2B i mam kilka takich umów usłyszałem, że nic mu to nie mówi, ale on też miał kiedyś działalność i nie wyszło XD


Nie wiem, może PIT mu miałem wydrukować za poprzednie lata XD

#mieszkania #wynajem #wtf #mieszkanie
  • 13
@avangarda: ode mnie typ chciał zaświadczenie o zarobkach, to mu powiedziałem, że jest to porozumienie pomiędzy mną, a pracodawcą i nic mu do tego, i na koniec pokazałem pierwszą stronę umowy o pracę i powiedział, że git
@avangarda: Spotkałem się z tymś kiedyś, ale było jeszcze innych warunków, więc odpuściłem sobie to mieszkanie, chociaż było bardzo fajne to wiedziałem, że byłyby tam wiecznie problemy :P
@avangarda: Swoją drogą jak chciałem wynająć inne mieszkanie, a wówczas też byłem na B2B to spytałem, czy nie ma nic przeciwko, że przeniosę swoją działalność na ten adres, to się wtedy zaczęło... Wśród innych pytań było oczywiście czym się zajmuje partnerka zawodowo itp. Chyba jakiś były wojskowy albo glina, więc też dałem sobie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avangarda: Ten sam gość opowiadał, że przede mną mieszkanie oglądała też jakaś lekarka specjalistka od czegoś >40lvl, bo przeprowadzała się do Krakowa, ale jeszcze nie była tu zatrudniona. Kazał jej #!$%@?ć xD