Wpis z mikrobloga

Redakcja gola co roku już chyba wypuszczać będzie wspaniały żart w postaci listy top 100 RPG wszechczasów. Żart tak wysublimowany że pomija wiele fantastycznych tytułów #crpg i #jrpg, ale to nie wszystko. Prawdziwy humorek pojawia się na 2 miejscu, gdzie pojawił się zabugowany wysryw Todda z elementami RPG xD no ale czego oczekiwać od redaktora o nicku draug ( )
#rpg #gry #pcmasterrace
Pobierz kulaty - Redakcja gola co roku już chyba wypuszczać będzie wspaniały żart w postaci l...
źródło: comment_5PuY03g7ZXfGeJMSypFCpjZxHZCvLtRO.jpg
  • 76
hurr ktoś się ze mną nie zgadza PRZESTAŃCIE MIEĆ INNE OPINIE NIŻ MOJA JEŚLI MACIE INNE OPINIE JESTEŚCIE GÓWNEM REEEEEEEEEE BOLI MNIE ZE MACIE INNE OPINIE!!!


@tyrytyty: To jak to jest? Kto może mieć inną opinię i ją wyrażać, a kto nie? Nie można skrytykować listy w internecie podając jako argument, że nie ma w pierwszej dwudziestce takich gier jak arcanum czy fallout? Nie wiem czy krytyka jest według ciebie zabroniona,
@kulaty: Skyrima choć nie lubię to największe dzieło rpg pod względem dostępności platformowej wszechczasów, zna to każdy niemal jak mario bros. Doceńcie że żyjecie w erze bethesdy

#!$%@? jak mi to przeszło przez gardło XD
@sejsmita:

Jedyne co pamiętam oferowało jakąś jakość w tej grze to questy dla gildii złodziei i wojowników


Lolwut
Ta pierwsza ma najgorzej napisaną linię fabularną z całej gry minus wątek główny, zaś wojownikom brakuje normalnego wojowania, byle tylko wypchnąć gracza na najfajniejszy fotel lidera.
@kulaty: wysryw Todda?
Znam ludzi którzy od premiery grają w tę grę do dzisiaj. I tak, jest to RPG nawet jeśli hejterzy tego nie uznają( tak jak kiedyś fani planszowek nie uznawali gier komputerowych pod kategorie rpg)

Na deser masz tu jeszcze oceny ze świata zaraz po premierze:

1UP - A-
CVG - 9.5/10
Destructoid - 10/10
Digital Spy - 5/5
Edge - 9/10
Eurogamer - 10/10
Giantbomb - 5/5
IGN
@CorTuum: Tak to zapamiętałem, tzn że mi się podobało, ale to było jakoś 7 lat temu. Dzisiaj nie jestem w stanie powiedzieć, o co tam chodziło, poza tym, że w jednym były wilkołaki, a w drugim wojna gildii. Wydaje mi się, że wyróżniały się na tle reszty. Co do wątku głównego, to pamiętam tyle, że wszedłem na tę górę ze świątynią, zrobiłem jakieś zadanie dla nich, wyłączyłem grę i więcej nie
@sejsmita: Gildia złodziei to przykład wszystkiego, co jest gówniane w tej grze.
Brak wymagań - jakiś koleś zagaduje do ciebie na ulicy twierdząc, że twoja postać zdobyła bogactwo nieuczciwie;
Idiotyzm scenek - nagle w świecie Skyrima istnieją strzałki czy granaty ogłuszające, co prawda nie pamiętam czy było tylko jedno czy oba, w każdym razie po co spajać mechanikę gry ze światem przedstawionym, skoro można rzucić deus ex machina i styknie;
Super
@CorTuum: To rzeczywiście idiotycznie, bardzo w stylu bethy.

Skajrim ma otoczkę rozmachu, która przyciąga niedzielnych graczy - to oni zostają najdłużej, biegając po świecie na kilka godzin, bo to nie wymaga jakichś wielkich wyzwań umysłowych czy motorycznych


Dokładnie. Jak wyżej napisał @Phenomeon to jest właśnie ta przystępność. Pierwszy raz masy ludzików dostały coś takiego w takim świecie i zesrały ze szczęścia. Bez wymagań i bez konsekwencji, możesz być totalną #!$%@?ą a
@Neurohaox: Zatem podsumujmy jakosc tych opinii:

wysryw Todda

największe gówno

niegrywalne gówno

zabugowana sraka

bezguście

sraka Todda

zwykły badziew


Wszystkie bez jakichkolwiek argumentow. Nie wiem, jak Tobie, ale mi to wyglada na czysto subiektywna deklarowanie wlasnego gustu, bez wiekszej wartosci merytorycznej. I ok, kazdy ma prawo, ale pozwol ze jedynie usmiechne sie z politowaniem nad wartoscia podobnej krytyki. Bowiem na poparcie tak ostrych sądów przydaloby sie miec tez jakies argumenty. Inaczej