Wpis z mikrobloga

Kisnę z normików i #rozowepaski które piszą, że cały problem leży wyłącznie po stronie "zaniedbanych" polskich mężczyzn.

W rzeczywistości problem tkwi mocno w demografii i polityce imigracyjnej W samej grupie wiekowej 20-30 lat przewaga mężczyzn nad kobietami wynosi w Polsce ponad 100 tys. Siłownia i dobry fryzjer nie pomoże wszystkim polskim mężczyznom ponieważ z danych statystycznych jasno wynika, że nie ma dla nich kobiet na rynku matrymonialnym.
Problem pogarsza polityka imigracyjna, 75% migrantów z Ukrainy to faceci, 95% imigrantów z Azji to faceci i nawet moja sąsiadka przespała się z Saszą i ma z nim dziecko, niby nic ale to jest poważny problem.

Według danych z I połowy 2018 roku, liczba mężczyzn w wieku produkcyjnym jest już wyższa od liczby kobiet aż o 630 tysięcy Polki częściej wychodzą za obcokrajowców niż Polacy nie tylko w kraju, ale też za granicą. W 2017 co trzecia Polka w Wielkiej Brytanii miała dziecko z obcokrajowcem.
W skrócie w Polsce jest nadwyżka mężczyzn,a rząd sprowadza Pakistańczyków, Ukraińców i innych Mokebe, którzy w przyszłości ubogacą nasz kraj w sposób bardzo niekorzystny dla społeczeństwa a przede wszystkim dla polskich mężczyzn.
Tylko nie piszcie, że imigranci nie robią konkurencji na rynku matrymonialnym ponieważ przykład krajów zachodnich pokazuje, że jednak robią.
Jeżeli bogate Brytyjki i Niemki wchodzą w związki z egzotycznymi imigrantami to Polki zrobią to również. Należy wprowadzić parytety płci dla imigrantów aby ograniczyć dyskryminację polskich mężczyzn i przywrócić równowagę na rynku matrymonialnym.
Musimy promować ten pomysł aby przebił się do mediów głównego nurtu.

Polecam też film na yt https://www.youtube.com/watch?v=_Gc9IIDopuI

#przegryw #tfwnogf #oswiadczenie #takaprawda #klaudiusz #ciekawostki #4konserwy #p0lka
Pobierz
źródło: comment_rpNwA58qYYpPugaJ9p7AwmFkhziLeXCM.jpg
  • 104
@janusz_pol:
W I połowie 2018 roku, na 2928 wniosków o pracę w Polsce dla obywateli Bangladeszu tylko 58 wniosków stanowiły wnioski o pracę dla kobiet. Wśród Pakistańczyków na 420 zezwoleń tylko 14 wydano kobietom. Podobnie wygląda statystyka dla imigracji z większości pozaeuropejskich krajów

Dane ze strony Ministerstwa Rodziny
https://archiwum.mpips.gov.pl/analizy-i-raporty/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-statystyki/
W rzeczywistości problem tkwi mocno w demografii i polityce imigracyjnej W samej grupie wiekowej 20-30 lat przewaga mężczyzn nad kobietami wynosi w Polsce ponad 100 tys


@janusz_pol: Dobra, ale przecież Polacy też emigrują. Czy Polek wyjechało tyle samo co Polaków, czy może jednak w naszej emigracji też dominują mężczyźni?

A warto przypomnieć, że wyjechało znacznie więcej młodych niż przyjechało imigrantów.
@janusz_pol: pewnie na 10 przegrywow przypada taki jeden normalny facet jak ja, bogaty nie jestem, super wysportowany tez nie, ale za to pewny siebie, mam klase i potrafie rozmawiac z dziewczyna nie tylko o pogodzie albo jej pracy/hobby, nie ubieram sie modnie, nie mam modnej fryzury, raczej od 10 lat nie zmienilem zbytnio stylu a jakos nigdy z kobietami problemu nie mialem, dlatego ciezko mi zrozumiec te wasze narzekania. Prawie kazda
@janusz_pol: trzeba sobie zadać pytanie, która normalna dziewczyna będzie się chciała związać z jakimś hindusem itd. Znam wiele wolnych dziewczyn, które nie mają nikogo. Po pierwsze nie wszyscy są hetero, a po drugie jest wiele przegrywów, stulejarzy itd.
Jeśli ktoś jest normalny to powinien znaleźć sobie drugą połówke.
Pewien koleś do mojej przyjaciółki od 5 lat pisze życzenia czy to urodzinowe czy sylwestrowe na kilka linijek. Typ ma 25lat, mieszka z