Wpis z mikrobloga

To w żaden sposób nie kłóci się z bezczelną i kłamliwą polityką prowadzoną przez ukraińskie władze wymierzoną w Polskę. Nie dość, że łżą odnośnie tranzytu zboża, to jeszcze obrabiają nam za plecami dupę i skomlą u KE o interwencję.


@Ryneczek: A ty to przezywasz jakby zjedli ci rodzine i non stop o tym nawijasz jakby nie bylo wazniejszych problemow na swiecie xD
Uwaga demokratyczne kraje prowadza dyplomacje czasami glupia czasami madra,
mieli okazję ruszyć się jak ruscy mieli zamęt z prigozynem, no i wagnerami a oni się tylko przyglądali...


@Pan_Orama: Nie mieli okazji. Była najprawdopodobniej ukraińska (albo rosyjska) propaganda, która puszczała wtedy informacje o wycofywanych rosyjskich jednostkach z frontu. Czy o załamywaniu się rosyjskiego frontu w kilku miejscach co podłapał też polski twitter w tym Wolski, który powielał te nieprawdziwe informacje. W rzeczywistości żadne rosyjskie jednostki nie zostały wycofane z frontu tak
A ty to przezywasz jakby zjedli ci rodzine i non stop o tym pieprzysz jakby nie bylo wazniejszych problemow na swiecie xD


@BayzedMan: Ukraińcu, Polak ma inne priorytety, niż przedstawiciele waszego narodu. Zresztą, Morawiecki sam to przyznał; jeśli KE nie przedłuży zakazu, to polski rząd i tak sam zadba o to, aby wasze zboże nie niszczyło polskiego rolnictwa
https://www.money.pl/gospodarka/zboze-z-ukrainy-premier-morawiecki-stawia-ue-ultimatum-6921296469683168a.html
@Ryneczek: Ale co mnie obchodzi jakieś zboże typie? xD
A do czechów też się tak prułeś, jak skarżyli do UE na kopalnie, elektrownie i blokowali import jedzenia z Polski?

Niestety moderacja ma też w dupie spam takiego ruskiego bota jak ty. Nikt chyba nie zrobił na tym portalu więcej na szkodę Ukraińców, niż ty, Saszko z Wypiździogorska.


@n3ro11: I kto to pisze?

Wiadomo. A Banderę na głównej to każdy użytkownik
A do czechów też się tak prułeś


@BayzedMan: Ukraińcu, przestań zmieniać temat. Tak, byłem oburzony kolaboracją Czechów z Niemcami w sprawie Turowa, ale czemu sie dziwić, skoro ten kraj od wieków chodzi na teutońskiej smyczy?

Ale co mnie obchodzi jakieś zboże typie? xD


@BayzedMan: Widzisz, ty masz to w nosie, a dla Polaków kwestia rolnictwa to istotny element naszej gospodarki, który jest naruszany na skutek zalewu ukraińskiego zboża. Przewieźć je
@BayzedMan: Ukraińcu, przestań zmieniać temat. Tak, byłem oburzony kolaboracją Czechów z Niemcami w sprawie Turowa, ale czemu sie dziwić, skoro ten kraj od wieków chodzi na teutońskiej smyczy?


@Ryneczek: Tak oburzony, wyrazy oburzenia na twiterze.

@BayzedMan: Widzisz, ty masz to w nosie, a dla Polaków kwestia rolnictwa to istotny element naszej gospodarki, który jest naruszany na skutek zalewu ukraińskiego zboża. Przewieźć je możecie (wbrew kłamstwom waszych polityków) ale nie