Wpis z mikrobloga

Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym programie przyznał się że specjalnie stanął na kolano rywalowi w Ekstraklasie bo go "grzał cały mecz" i był "słabym odrzutem" i jeszcze go #!$%@? wyśmiewa w dodatku. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi dzbanometr. #pilkanozna #hajto
Minieri - Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym...
  • 87
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1:

To jest dla mnie jedna z większych socjologicznych zagadek ostatnich lat - jak to się stało, że ten dzban uznawany jest za eksperta.


Pamiętam, że obejrzałem pierwszy mecz Borussii po przyjściu Lewego i Piszczka. I potem oglądałem każdy mecz ligowy praktycznie. To było świetne przeżycie obserwować rozwój "polskiej trójki" z Dortmundu i samej Borussii, która pod wodzą Kloppa wspięła się na wyżyny. Jakimś pięknym snem było obserwowanie rozwoju Lewandowskiego, w
  • Odpowiedz
#!$%@? zachowanie, jak dla mnie każdy faul z premedytacją (poza taktycznymi ofc) to przejaw bezmyślności, ale jeszcze gorsze jest udawanie, że zrobiło się to przypadkowo albo tak w ogóle to ten drugi udawał, bo kontaktu nie było.


@Shatter: Jeszcze gorsze od udawania, że zrobiło się to przypadkowo (bo tu napastnik jest przynajmniej świadomy, że zrobił coś niewłaściwego) jest chełpienie się tym co się zrobiło.
  • Odpowiedz
Pamiętać nazwisko jakiegoś macedonczyka który grał w Polsce 10 lat temu.


@rutkins: tylko że to nie był jakiś tam Macedończyk tylko gość który wyróżniał się w lidze a w tym konkretnym meczu strzelił gola i miał asyste a Polonia wygrała 2-0 dzięki niemu
  • Odpowiedz
@Minieri: hajto to jest buraczek jakich malo.ale borek i kolton to sie gowno zrobilo straszne. nic ciekawego te same teksty i slowka walkowane non stop.
  • Odpowiedz
No i to jest właśnie problem Hajto. Mówi chłop jak jest, totalnie nie pasuje do cukierkowego świata telewizji.

Każdy to widzi w czasie meczu - nie no spoko. Jeden odważy się powiedzieć otwarcie - łolaboga, jak tak można, to nie do pomyślenia...
  • Odpowiedz
@MartinMartinez Ejej, to moje ( ͡~ ͜ʖ ͡°). A ludzie jeszcze go bronili, kiedy wstawiłem to zdjęcie, mówiąc że to gra psychologiczna na boisku. Gówno prawda, to jest pokaz jego bezradności i szukanie rozwiązania w zastraszaniu
  • Odpowiedz