Wpis z mikrobloga

Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym programie przyznał się że specjalnie stanął na kolano rywalowi w Ekstraklasie bo go "grzał cały mecz" i był "słabym odrzutem" i jeszcze go #!$%@? wyśmiewa w dodatku. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi dzbanometr. #pilkanozna #hajto
Minieri - Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym...
  • 87
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
Co jak co, ale szanuję ich za wiedzę. Pamiętać nazwisko jakiegoś macedonczyka który grał w Polsce 10 lat temu. Ja 10 lat temu konczylem szkole i miałbym problem z przypomnieniem sobie nazwisk nauczycieli xd
  • Odpowiedz
@Minieri: mnie dalej dziwi promowanie Hajty jako komentatora i śmieszka. To wszystko robią widzowie i internauci. Mój ojciec wyłącza mecz jak słyszy Szpakowskiego ja mam tak z Hajtem.
  • Odpowiedz
@Minieri: Gdzieś czytałem o anegdotce o wygranej Wisły 1:4 z Schalke. Podobno Hajto #!$%@? wybiegł ze stadionu gdy odjeżdżał autokar do Krakowa i wymachiwał złotą kartą kredytową krzycząc, że porażka go #!$%@?, bo zarabia kupę hajsu xD
  • Odpowiedz
@Minieri: Dlatego właśnie tak bardzo irytuje mnie robienie z niego bóstwa komentatorstwa. Jaranie się tymi wszystkimi tekstami powtarzanymi po 10 razy, uparte krytykowanie pojedynczych piłkarzy (do dzisiaj pamiętam, że gdy komentował Bundesligę, to przy KAŻDYM meczu Bayernu musiał powiedzieć, Demichelis i Van Buyten są za słabi na Bayern), powtarzanie schematów komentowania i wszechobecne błędy.
  • Odpowiedz