Wpis z mikrobloga

Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym programie przyznał się że specjalnie stanął na kolano rywalowi w Ekstraklasie bo go "grzał cały mecz" i był "słabym odrzutem" i jeszcze go #!$%@? wyśmiewa w dodatku. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi dzbanometr. #pilkanozna #hajto
Minieri - Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym...
  • 87
  • Odpowiedz
@Minieri: cała ta ekipa ostatnio się zachowuje jakby się mentalnie cofnęli o 30 lat, borek i smokowski co 3 minuty gadają jakimiś jebniętymi akcencikami zagraniczne słówka i uważają to za zabawne
  • Odpowiedz
@hehebenek: Też mnie to denerwuje i co chwila podkreślanie na jakim meczu to oni nie byli i z kim rozmawiali. Niby anegdotki spoko, ale mogliby przystopować lekko.
  • Odpowiedz
@Minieri: jaki dumny z siebie ( _) nie powinno być przedawnienia na takie akcje i skoro się przyznał do niesportowego zachowania i to tak niebezpiecznego, to niech mu teraz komisja ligi wlepi karę
  • Odpowiedz
@Minieri: Ogólnie Hajto zachowuje się jak ostatni burak, ma ból dupy po każdym pytaniu, coś #!$%@? że zasady są złe bo przegrywa, a sam na żadne pytanie nie jest w stanie odpowiedzieć. W dodatku podczas ostatnich pytań ma #!$%@? i patrzy na telefon. Mati Korek też udany, wielki fan Realu a nie zna trenera sprzed kilku lat XD
  • Odpowiedz