Wpis z mikrobloga

Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym programie przyznał się że specjalnie stanął na kolano rywalowi w Ekstraklasie bo go "grzał cały mecz" i był "słabym odrzutem" i jeszcze go #!$%@? wyśmiewa w dodatku. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi dzbanometr. #pilkanozna #hajto
Minieri - Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym...
  • 87
  • Odpowiedz
cała ta ekipa ostatnio się zachowuje jakby się mentalnie cofnęli o 30 lat, borek i smokowski co 3 minuty gadają jakimiś jebniętymi akcencikami zagraniczne słówka i uważają to za zabawne


@hehebenek: Smokowski wybił się przy Twarowskim, któremu mógłby buty czyścić, i mu szajba odbiła.
  • Odpowiedz
: Wtargnęła mu na jezdnie.


@Ron1n:
Tobie Hajto na głowę stanął. Kobieta przechodziła prawidłowo przez jezdnię na pasach, Hajto jechał za szybko. Ale skoro twierdzisz, że wtargnęła, to daj źródło.
  • Odpowiedz
@MartinMartinez: Ponoć z Janczyka straszny bajkopisarz w tej książce. Poza tym no #!$%@? wielkie odkrycie, że Hajto był boiskowym redycywistą i #!$%@?.
@Minieri: Ale w jednym rację ma: że do Polski nie przyjeżdża nikt z ambicjami, tylko ci, którzy do żadnej poważnej ligi już się nie łapią. Skoro taki niby tępy dzban i debil jak Hajto to zauważył jeszcze wtedy, gdy sam grał w piłkę dziesięć lat temu, to chyba
  • Odpowiedz
@hehebenek: Wczoraj faktycznie dostarczali momentami raka, ale trzeba przyznać, że pomimo okazjonalnej pajacerki, to są topem polskiego dziennikarstwa sportowego. Mnie bardziej zastanawia to ciągłe macanie siebie wzajemnie. A to rączkę złapią, a to położą dłoń na ramieniu.
  • Odpowiedz
Pamiętać nazwisko jakiegoś macedonczyka który grał w Polsce 10 lat temu.


@rutkins: e tam. Jak siedzisz w tym to takie rzeczy pamiętasz. Jak powiedzieli, że ten napastnik z Polonii był Macedończykiem, to od razu sobie przypomniałem że był taki napastnik tam jak Ivanovski, a wcale nie jestem jakiś wielkim fanem tej ligi, po prostu kibicuje jednemu z zespołów i trochę śledzę tę kopaninę.

Dziękuję polscy dziennikarze sportowi za wykreowanie takiej piłkarskiej
  • Odpowiedz