Wpis z mikrobloga

Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym programie przyznał się że specjalnie stanął na kolano rywalowi w Ekstraklasie bo go "grzał cały mecz" i był "słabym odrzutem" i jeszcze go #!$%@? wyśmiewa w dodatku. Ja #!$%@?, #!$%@?ło mi dzbanometr. #pilkanozna #hajto
Minieri - Tomasz Hajto jest większym dzbanem niż myśleliście. W dzisiaj opublikowanym...
  • 87
  • Odpowiedz
  • 3
@Minieri zrobilo sie niestety kolko wzajemnej adoracji z tych hajt borkow koltoniow i spolki. Zenujace sa ich programy juz dawno przestaly bawic zarty. Niestety ale rozpanoszyli sie i wirac ze wyzej sraja niz dupe maja.
  • Odpowiedz
@leftfinger: I sadzisz, ze kazdy chce ryzykowac cala swoja byla i przyszla kariere w imie bohaterstwa walki ze zlem? Zejdz na ziemie bo latwo sie tak mowi z pozycji osoby trzeciej i zastanow sie sam ile razy w swoim zyciu byles swiadkiem rzeczy nielegalnych, a jakos nie wyciagnales telefonu zeby dzwonic po policje.

W dodatku byly to rzeczy marginalne zapewne w twoim zyciu, a nie sprawy szyte grubymi nicmi, ktore nie
  • Odpowiedz
@Dawidk01: generalnie mogę się zgodzić z tym, że się może ludziom dobrze kojarzyć, ale musisz przyznać, że później to jaki się hype na tego tłumoka zrobił to niewyobrażalne. Ludzie jarali się jakimiś "truskawkami na torcie", a w tym samym czasie cisnęli Smudę za równie głupie pomyłki językowe. Ani to śmieszne, ani sympatyczne. Dobre wspomnienia nie mogą przesłonić tego, że ten gość jest po prostu kiepski w tym co teraz robi.

To,
  • Odpowiedz
@Minieri: Ja to się zastanawiam co kieruje ludźmi którzy go zapraszają do jakichkolwiek programów? Przecież ten człowiek to jedno wielkie dno, także pr'owe. Tego dzbana nikt nie lubi ()
  • Odpowiedz
@MartinMartinez: tak samo ośmieszał Hajto w ŁKS ówczesny młodzik Melon, Mateusz Marciszko. 2 razy w jednej akcji dał mu dziurke i potem go wyciął. Potem ten sam młody na głos w szatni powiedział żarcik o Perdo Paulecie, Hajto się zagotował ale go przytymali. Młody kariery nie zrobił, ale jest to to wygooglowania w sieci
  • Odpowiedz