Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Mąż mój popełnił dzieło - napisał książkę w klimacie klasycznego fantasy. To jego pierwszy tak długi tekst i prosił, żebym zapytała czy nie znalazłby się na mirko ktoś chętny, żeby to przeczytać i dać znać co o tym myśli (mówi ze potrzebuje niezależnych opinii - ja czytałam, ale chyba wychodzi, że moja opinia nie jest niezależna :P)

Wobec tego - czy jest ktoś kto interesuje się literaturą w klimacie fantasy i zechciałby przeczytać tę książkę i dać znać co myśli?
Tekst jest dość długi (jakieś 160K słów), możemy dostarczyć wersje na czytniki (mobi), pdf, lub jeśli ktoś chce to nawet wysłać wersje papierową pocztą, paczkomatem itp, itd - szczegóły do dogadania.
Ze swojej strony obiecuję, że jak już zostanie łokropnie sławnym pisarzem (( ͡° ͜ʖ ͡°)) to pierwsze wydanie tego (lub innego) dzieła trafią do recenzentów na pamiątkę (albo im ładnie podziękuje w wydanej już książce:P)

#fantastyka #ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #literatura
  • 32
Okej, w sumie jestem zaskoczona dość sporą ilością chętnych dlatego myśle, że na razie starczy nam czytelników bo nie ogarnę, żeby to wszystko powysyłać. Bardzo Wam dziękuje!