Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki myślałem, że nigdy takich problemów nie będę miał, ale stało się :) Jako, że z urody jestem mocnym przeciętniakiem (185, 75kg) to nawet nie celowałem w ładniejsze kobiety tylko na moim lub trochę większym poziomie (max. na tinder, badoo szukałem 6/10).
Połączyło mnie z kobietą 9/10 i to nie żadne konto fejkowe tylko z połączonym instagram itd. Oprócz tego, że jest bardzo atrakcyjna to jest tez wykształcona i pracuje na wysokim stanowisku w dużej firmie. Na co dzień ubiera się w takie korporacyjne sukienki, szpilki, bardzo elegancka. Bardzo dobrze nam się piszę, mamy podobne poglądy itd.
I tutaj zaczynają się schody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona chce się spotkać. Ja w sumie też, ale patrząc na jej zdjęcia wiem, że to nie moja liga :( Mimo tego, że też jestem wykształcony, mam dobra pracę, to jednak wydaję mi się, że jak przyjdę to się rozśmieje choć na zdjęciach widać w sumie jak wyglądam. Mireczki i Mirabelki dać sobie szansę? Czy może napisać wcześniej o moich obawach?

#tinder #badoo #psychologia #podrywajzwykopem #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 42
  • Odpowiedz
Miras idź co ci szkodzi spróbować, dobra gadka jak się klei to już jakiś sukces, a jak ktoś wyżej pisał loszki 9/10 są same, bo większość się boi do nich podbić także dajesz Miras pewny siebie bądź i po prostu bądź sobą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
PodgnityMorderca: @AnonimoweMirkoWyznania:
Hej chłopaku! Przestań zastanawiać się nad sobą i nad tym co masz w sobie złego, pomyśl o tym co masz w sobie dobrego i zrób z tego swoją siłę. Idź na to spotkanie, i nie zwlekaj, bo będziesz żałował. Ubierz się w pewność siebie (ale bez przesady). Kobiety to naprawdę lubią.
Jeśli widziała Cię na zdjęciach to co mogłoby pójść nie tak?
Powodzenia! I zrób wpis jak będziesz
  • Odpowiedz
Idź idź zdziwiłbyś się że takie 9/10 są dość często samotne i nie zdają sobie sprawy jak wyglądają bo wszyscy niebiescy ją ignorują. Ona myśli że jest z nią coś nie tak a tak serio to niebiescy boją się zagadać

Powodzenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ()
i dlatego wy zawsze będziecie sami

spójrz na sytuację oczami tej dziewczyny
widziała cię, nie wiem czy coś rozmawialiście czy nie, ale mimo wszystko chce się spotkać
(czyli nie odrzucasz jej z wyglądu aż tak jak zakładasz)
a przed spotkaniem dostanie wiadomość "Tyyy, w sumie jestem tak brzydki i #!$%@?, że lepiej darujmy sobie wychodzenie."
¯\_(ツ)_/¯
właściwie, wyświadczysz jej przysługę

kolejny wpis potwierdzający, że wasze
  • Odpowiedz
OP: @bizn: Gadka akurat jest :) Gdyby jej nie było myślę, że już by dawno zrezygnowała bo adoratorów na pewno jej nie brakuje.

@smutna_rzaba: @jazdunia: @marcelowy16: @TrefliS: @norepinefryna: W sumie to nic mi nie szkodzi pójść. Największy zapytaniem jest dla mnie ta różnica klas. Ona po zdjęciach zawsze ubrana w sukienki, szpilki, itd. a ja na co dzień najczęściej chodzę w bluzie z kapturem i
  • Odpowiedz
OP: @PodgnityMorderca: @AnonimoweMirkoWyznania: Dzięki takie komentarze motywują do działania. Trzeba skupić się na tym co mam dobrego a nie szukać wad. Może moje zalety przykryją wady a jak nie to żyje się dalej :) A straconych szans nikt mi nie zwróci. Najwyżej będzie mnie to kosztować krótkie chwile zakłopotania, zawstydzenia.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz
OP: @blackcurr4nt: Dzięki za odpowiedź. Trzeba będzie zaryzykować, raz się żyje :) Wiem takie przedstawianie siebie w złym świetle jest słabe i bezpośrednio bym tak tego nie napisał :) Pójdę na spotkanie i będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony choć większość moich dobrych stron nie jest widocznych gołym okiem :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nigdy nie mów o negatywach, nie na początku! Bo sam się skreślasz. Na pewno dla dziewczyny rozmowa z Tobą była interesującą i dlatego chce się spotkać. Pamiętaj o tym by był luz na spotkaniu (tak wiem, łatwo mówić.. ale można ładnie zagrać! Ja im bardziej zestresowana jestem, tym większy chojrak że mnie, więc się da
  • Odpowiedz
Ucięło trochę mój komentarz, więc dodam tylko na koniec - jak się nie uda spotkanie, też nie ma co się stresować, ludzie są różni i trafić na kogoś odpowiedniego jest ciężko. Takie spotkanie jednak jest zawsze in plus bo uczy pewności siebie. Także chłopie - do dzieła! Daj znać, jak pójdzie spotkanie. Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
OP: @blackcurr4nt: Z samą rozmową nie będę miał problemów. Na co dzień w pracy często muszę rozmawiać z obcymi osobami i nie mam z tym kłopotów, jestem bardzo komunikatywny :) Choć wiadomo, że nie jest to to samo co np. randka, gdzie człowiek chce się pokazać z jak najlepszej strony :) A tutaj jeszcze z osobą, która jest moim zdaniem daleko poza moim zasięgiem, ale tylko na zdjęciach w rozmowie
  • Odpowiedz