Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki myślałem, że nigdy takich problemów nie będę miał, ale stało się :) Jako, że z urody jestem mocnym przeciętniakiem (185, 75kg) to nawet nie celowałem w ładniejsze kobiety tylko na moim lub trochę większym poziomie (max. na tinder, badoo szukałem 6/10).
Połączyło mnie z kobietą 9/10 i to nie żadne konto fejkowe tylko z połączonym instagram itd. Oprócz tego, że jest bardzo atrakcyjna to jest tez wykształcona i pracuje na wysokim stanowisku w dużej firmie. Na co dzień ubiera się w takie korporacyjne sukienki, szpilki, bardzo elegancka. Bardzo dobrze nam się piszę, mamy podobne poglądy itd.
I tutaj zaczynają się schody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona chce się spotkać. Ja w sumie też, ale patrząc na jej zdjęcia wiem, że to nie moja liga :( Mimo tego, że też jestem wykształcony, mam dobra pracę, to jednak wydaję mi się, że jak przyjdę to się rozśmieje choć na zdjęciach widać w sumie jak wyglądam. Mireczki i Mirabelki dać sobie szansę? Czy może napisać wcześniej o moich obawach?

#tinder #badoo #psychologia #podrywajzwykopem #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 42