Wpis z mikrobloga

Sprawa dodawania nielegalnych tresci, ktora dzis naglasniacie jest nam dobrze znana od samego poczatku. Jestesmy w scislym kontakcie z Biurem do Walki z Cyberprzestepczoscia Komendy Glownej Policji, a jest to najwyzsza jednostka, ktora tego sprawe moze prowadzic. Zabezpieczylismy wszystkie tresci i dane uzytkownikow, ktore zgodnie z moja wiedza umozliwia namierzenie sprawcow.

Jezeli zauwazycie podobne naruszenie mozecie zglaszac je bezposrednio do nas lub poprzez formularz kontaktowy na stronie policja.pl
#moderacja #wykop
  • 364
  • Odpowiedz
Myśle ze Michał podejmie działania, jak ogólnopolskie media zaczną o tym pisać. Jak zrobi się gorąco i jakiś minister zajmie się tym siedliskiem pedofilii wykop.pl to wtedy działania będą błyskawiczne.
  • Odpowiedz
gówno prawda. ... tak jak kiedyś z tą akcją z pedofilami co umieszczali pedofilskie treści, niby zgłosiliście to policji itp. a w rzeczywistości tylko zbanowaliście tych debili i usunęliście treści. Skąd to wiem? Bo blisko rok po wydarzeniach miałem styczność z jedną z tych osób co wrzucała te pedofilskie treści i sama mówiła że nic nie zrobiliście bo nikt mu do domu nie zapukał przez rok!
  • Odpowiedz
@chlebek_ziemniaczki: Wtedy będzie spamowanie na wykopalisku jakimiś fałszywymi wiadomościami i masowe wykopywanie byle czego dla nabicia statystyk.
@m__b: Książkę telefoniczną piszecie?

Pomysł z „siłą” zgłoszeń byłby OK, gdyby nie to, jak przejrzyście i skrupulatnie działa tutaj moderacja. Osobiście w zasadzie nic nie zgłaszam, bo po co, skoro to w zasadzie loteria, jaka będzie decyzja moderatora?
  • Odpowiedz
@m__b: padło wyjątkowo dużo podpowiedzi jak zapobiec problemowi. Które chcesz wprowadzić? Co już zrobiłeś poza tym postem i zgłoszeniem na policję? Podejście na #!$%@? - chcecie to zglaszajcie ja se pogram w ogame. XD szkoda że wykop ma monopol i te strimi padają zaraz po otwarciu bo może jakby uciekło trochę wpływow z reklam to byście zaczeli robić coś. Cokolwiek. Tak samo elfik powinien już polecieć jakiś czas temu a
  • Odpowiedz