Wpis z mikrobloga

Sprawa dodawania nielegalnych tresci, ktora dzis naglasniacie jest nam dobrze znana od samego poczatku. Jestesmy w scislym kontakcie z Biurem do Walki z Cyberprzestepczoscia Komendy Glownej Policji, a jest to najwyzsza jednostka, ktora tego sprawe moze prowadzic. Zabezpieczylismy wszystkie tresci i dane uzytkownikow, ktore zgodnie z moja wiedza umozliwia namierzenie sprawcow.

Jezeli zauwazycie podobne naruszenie mozecie zglaszac je bezposrednio do nas lub poprzez formularz kontaktowy na stronie policja.pl
#moderacja #wykop
  • 364
  • Odpowiedz
@m__b: A NIE BYŁO BY PROŚCIEJ jak by to KGP miało tutaj profil ? wołanie no niku i sprawa załatwiona szybko i prosto a do tego byłby stały nadzór , wg mnie to doby pomysł
  • Odpowiedz
@m__b: dobra to ja pisze do poslow PiSu - pawlowicz itp.mysle ,ze nie beda czekac 2

tygodnie zeby rozpetac gownoburze.i Kurski TVP sie pewnie ucieszy.Pamietaj mihau

najwieksze imperia rozpadaly sie od środka.wykop to nowa willa karpatia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zakaz obrazków dla zielonek a nie jakieś kocopoły tu nam dajesz, dlaczego tak się przed tym wzbraniacie?


@mleko23: Bo to by był koniec wykopu. Brak możliwości dzielenia się zdjęciami i linkami przez nowych użytkowników znacząco zahamowałby ich napływ i tym samym powolne wymieranie serwisu. Zamknięcie serwisu w imię walki z przestępczością nie jest dobrym rozwiązaniem, a raczej jedynie w imię przykrycia działalności przestępczej, bo ta znajdzie inne ujście.
  • Odpowiedz
@m__b: wg. mnie dobry ruch, nie chodzi o to aby go uciszyć (bo na to jest co najmniej kilka sposobów) ale żeby go złapać! trzymam kciuki. Jak nie chcecie widzieć tego syfu to wrzućcie najpopularniejsze tagi nsfw na czarno i z głowy.
  • Odpowiedz
Jezeli zauwazycie podobne naruszenie mozecie zglaszac je bezposrednio do nas lub na maila: cyber-kgp@policja.gov.pl


@m__b: tylko co z tego skoro Wasza reakcja jest mocno opóźniona, a wpis wisi. Czy na nocnej nie ma moda czy działa w określonych godzinach? Jak widać po aferze to chyba nie działa to tak jak powinno, gdyby mod reagowałby szybciej to nie byłoby tematu.
  • Odpowiedz
@SoboleskU: powtórzę : wybrać armię chętnych 100 mirków z taką opcją, których będzie łatwiej kontrolować. Bardziej mnie teraz ciekawi co się dzieje z wykopem, jakies dziwne kształty wśród komentarzy się pojawiają xD
  • Odpowiedz
@m__b, myślę, że pomysł z shadow banem po x zgłoszeniach byłby najlepszy. Rozważcie tę opcję. Nawet jak złapią tego typa to pewnie wcześniej czy później akcja się powtórzy, bo nie pierwszy raz się coś takiego dzieje na wykopie i warto byłoby być przygotowanym.

Do typków co twierdzą, że pewnie dopiero teraz się tym zainteresowaliście - tak, na pewno aministratorzy jednej z najpopularniejszych stron w Polsce mieli gdzieś, że ktoś im
  • Odpowiedz
@Karbon315: Może wiszą po kilka godzin, bo moderacja sobie musi kopie zapisać na własny użytek?
@buking: zacznie się palić grunt jak reklamodawcy zaczną stąd spierdzielać, użytkownicy zawsze trochę krzyku i wracają. Już tyle afer pamiętam...
  • Odpowiedz
@m__b: Przynajmniej ktoś jak chłop krowie na rowie udowadnia wam waszą kompletną niekompetencję. Idźcie dalej pobanować kogoś za "wojenki polityczne" xD
  • Odpowiedz
  • 18
@Antwito: mamy podobny plan, w ramach ktorego moderacja bedzie bardziej w rekach uzytkownikow i bazujac na dotychczasowych zgloszeniach, bedzie rozna sila zgloszen
  • Odpowiedz
  • 6
@L3stko: zapoznal sie, dzieki za sugestie, ale takie rozwiazanie bardzo latwo zmanipulowac. Mamy troche podobny plan - patrz komentarz powyzej
  • Odpowiedz