Wpis z mikrobloga

Sprawa dodawania nielegalnych tresci, ktora dzis naglasniacie jest nam dobrze znana od samego poczatku. Jestesmy w scislym kontakcie z Biurem do Walki z Cyberprzestepczoscia Komendy Glownej Policji, a jest to najwyzsza jednostka, ktora tego sprawe moze prowadzic. Zabezpieczylismy wszystkie tresci i dane uzytkownikow, ktore zgodnie z moja wiedza umozliwia namierzenie sprawcow.

Jezeli zauwazycie podobne naruszenie mozecie zglaszac je bezposrednio do nas lub poprzez formularz kontaktowy na stronie policja.pl
#moderacja #wykop
  • 364
  • Odpowiedz
@m__b: A może weryfikacja użytkowników za pomocą SMSa? Dopiero po zweryfikowaniu możliwość dodawania treści. I problem z anonimowością i głupimi zabawami rozwiązany.
  • Odpowiedz
@m__b: Ile zdjęć pojawia się w ciągu nocnej zmiany? Nie ma serwisów outsourcujących weryfikację obrazków na drugi koniec świata? Ile wzięliby za taką usługę?
  • Odpowiedz
a banowanie z miejsca ludzi od akcji Klaudiusz (która osobiście mam w dupie, dawno doszedłem do takich samych wniosków)


@lsrrdc: To był akurat jeden z ich madrzejszych #!$%@? pomysłów.
  • Odpowiedz
@db95: #!$%@? żadnych weryfikacji. To nie jest ani bank, ani jakiś gówniany Steam. Zresztą o jakim zabezpieczaniu konta mówisz? Że niby ktoś chciałby przejąć czyjeś konto na Wykopie? :D Niby po co?
  • Odpowiedz
@m__b: Ale przecież tu nie chodzi o sam kontakt z organami ścigania, bo to absolutna podstawa i nie macie innego wyboru jeśli chcecie dalej prowadzić ten portal.

Tu chodzi o absolutny brak organizacji w waszej moderacji i totalną amatorkę jaką ona odstawia.

Chwalicie się wzrostem o ponad 50% w tym roku, a nie potraficie ogarnąć tak podstawowej sprawy i myślicie, że dwójka gimbusów za wpis do CV ogarnie wam ten
  • Odpowiedz
ale co planujecie zrobić jako pierwsza linia? Bo nie rozumiem co złego jest w podstawowym pomyśle, żeby ograniczyć mozliwosc postowania dla zielonek. Nie uniemożliwić a ograniczyć!


@neo_vir: Najpierw by trzeba ogarnac kodo-klepaczy do tego. A jak widac nadal obiecywane mamy naprawione tagi. Który to już rok ? ;)
  • Odpowiedz