Wpis z mikrobloga

@Max_Sop: czytając Twój wpis pomyślałem, że jesteś jednym z nielicznych uczciwych taksówkarzy ale po tym SMSie okazałeś się złotówą :) podejrzewam, że gdyby nie to, że portfel był wypchany hajsem to nawet byś nie pomyślał, żeby go oddać tylko od razu wyj*bał do kosza.

To, że pojechałeś go oddać to był Twój wybór. Miałeś kilka innych opcji w których byś nie poniósł kosztów. Ale łatwy hajs Cię zaślepił ( ͡
  • Odpowiedz
@Max_Sop: smutne jest robienie dobrych uczynkow dla poklasku i nagrody. To tak jak pomaganie chorym dzieciom anonimowo, a pozniej rozpowiadanie po rodzinie jakim to jest sie dobrym czlowiekiem. 20zl jest tu nie istotne. Istotny jest fakt, ze z gory liczyles na bonus - nie potrafisz postapic odpowiednio, bo tak cie wychowano.
  • Odpowiedz
@Max_Sop: gubiłem wiele razy różne rzeczy, począwszy od telefonu, portfele z dokumentami itp. ani razu nikt mi tego nie oddał, więc teraz jak coś znajduję to nie zawracam sobie głowy z oddawaniem tego. Takie życie, life od brutal
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Nie atakowałem w żaden sposób Ciebie i nie miałem takiego zamiaru, chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, jak to tak odebrałeś to wybacz, wisi mi to co Ty tam chciałeś itd.
  • Odpowiedz
@Max_Sop nie zaatakowałam cię, dobrze zrobiłeś i to się chwali
zapytałam o to skąd miałeś jego numer - ty dałeś wizytówkę, ale to dalej nie wyjaśnia tego skąd ty miałeś do nich numer; nie było przypadkiem tak że sami się z tobą skontaktowali odnośnie portfela? to jednak zmienia trochę sytuację którą opisałeś
  • Odpowiedz
@Max_Sop: @Max_Sop: moja siostrai jej kumpela będąc w grecji znalazły portfel kanadyjczyka (nie wiem jak go namierzyły) ale odwiozły ten portfel do hotelu w którym przebywał ów kanadyjczyk i jego żona, gościu omal nie "zesrał się ze szczęścia"
w portfelu miał wszystkie dokumenty i bilet samolotowy
odpalił siostrze i jej koleżance po 100 dolarków i zaprosił na obiad xD

morał z tej akcji jest taki ,że ty zachowałeś
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Na tym polega dobroczynność - pomagasz komuś bezinteresownie w zamian poświęcając swój czas i pieniądze, w zamian czasami usłyszysz "dziękuję" i to wszystko. Takie rzeczy robi się również po to aby żyć w zgodzie ze swoim sumieniem. Twoje smsy do tego gościa były niestosowne. Widać że tak naprawdę liczyłeś na coś więcej no bo przecież "tak wypada" xD
  • Odpowiedz
@Max_Sop: nope. To ty dalej jesteś żałosny. Życie nie polega na ciągłym braniu kasy od ludzi którym wykonujesz przysługę, a jeśli to taki dla Ciebie problem to porostu odnieś na komisariat. Normalni ludzie sobie pomagają, a nie myślą tak egoistycznie jak ty. W sumie to dla mnie jesteś na tym samym poziomie mentalnym co Cyganie, czarni i muslimy - bezpodstawny roszczeniowiec
  • Odpowiedz
@Max_Sop: nie wydaje mi się, żeby kto kolwiek atakował Cię ze względu ze zachowałeś się przyzwoicie i oddałeś portfel.

Przedstawiłeś sytuacje w taki sposób jakbyś liczył na zarobek. Skoro wiesz, że poniosłeś koszty to w momencie oddawania dokumentów trzeba było poinformować właściciela o tym. Niestety Norweg wycenił to na 20zl i przyjąłeś. Mogłeś już darować sobie ten SMS i tyle.

Szanuje Cię za to, ze oddałeś i poświęciłeś swój czas
  • Odpowiedz
  • 1
@pozzytywka zawsze jak klientom daje wizytówkę proszę o strzałkę żebym mógł sobie zapisać nr. Tutaj masz chronologie zdarzeń. Puścił mi strzałkę akurat jak rozmawiałem przez telefon, myślę że jakieś 10min po kursie. Sądzisz że nie próbowałby się że mna intensywniej skontaktować jeśli wiedziałby że zgubił portel? Jak dzwoniłem sam nie odbierał telefonu dlatego oddzwonil dopiero po moim SMS.
M.....p - @pozzytywka zawsze jak klientom daje wizytówkę proszę o strzałkę żebym mógł...

źródło: comment_YnscFYIBZE0uJwW0J3dQQIfJ1Gc9jZuT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@zirytowana_plaszczka tak jak pisałem. Liczyłem na kompensacje tego że musiałem "wziąć wolne" w największym ruchu. I nie ukrywam tego ani teraz ani nie ukrywalem na początku. Gdyby gość chciał ten portfel "przy okazji" nie powiedziałbym ani słowa.
  • Odpowiedz