Wpis z mikrobloga

Norweg powinien dać więcej. Ty powinieneś odwieźć portfel przy okazji, a nie w godzinach „szczytu”. Jeździsz mercedesem - przeżyjesz. Karma wraca ;)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: #!$%@? co za żałosna historia xD Mogłeś rzeczywiście zostawić go na najbliższym komisariacie i w smsie podać adres miejsca, pod względem uczciwości wyszłoby na to samo. A tak to rzeczywiście wychodzi na to, że jechałeś tam bo Ci się oczy zaświeciły na widok grubego portfela i finalnie masz pretensje ze dostałeś za mało bo liczyłeś na więcej. Jeszcze tyle ludzi to plusuje, dramat xD
  • Odpowiedz
@jumpel: @Max_Sop: mógł spodziewać się tzw znaleźnego. Reguluje to kodeks cywilny, gdzie jest napisane, ze jeśli nie dojdzie do porozumienia między stronami to znalazca może zażądać 10% wartości znaleziska - czy się to komuś podoba czy nie. Takie sytuacje zwykle wyglądają inaczej i nie dziwne, ze spodziewał się jakiejś większej nagrody niż 2 #!$%@? dychy. #prawo #cebula z ciebie @jumpel:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: Miałem podobną sytuację z Norwegami, tyle że nie musiałem dymać 25 kilometrów.
I podobnie się skończyła.
To tak jakbyś Ty zgubił stówę, którą wziąłeś na miasto żeby ją przepić.
Poza tym wciąż słyszę od moich klientów że Norwegowie niedawno zeszli z drzew.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max_Sop: I właśnie następnego klienta z Norwegii dostarczyłem na Wałesę.
Pozdrawiam i wracam na Mazury bo tylko trzy godziny snu miałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: ja pracując w barze rodziców nad morzem znalazłem kiedyś portfel. W portfelu hajs na grubo, dokumenty, itd. W banknotach było ponad 3 tys zł. Właścicielke kojarzyłem bo kupowali obiad i mieli jechać już do domu. Akcja dzieje się nad morzem a oni z okolicy Krakowa. Więc biorę ten portfel, otwieram, dzwonię po wizytowkach może ktoś ma nr do właścicielki. Mija 30 min wpada zdyszana właścicielka - a zdyszana była mocno
  • Odpowiedz
@Max_Sop serio xD ? Jesteś tego typu żałosną jednostką, która (oprócz stalkowania tutaj ludzi) usuwa ich posty, żeby potem móc powiedzieć "he he he usuwasz swój post, argument ostateczny"? Z tobą jest gorzej niżby się na początku wydawało
  • Odpowiedz
  • 0
@poprostuzyj twoja wiadomość była tak piękna że ostatnia rzeczą jaką bym zrobił to usunięcie jej. Ba, nawet przeszło mi przez myśl żeby twoje złote myśli wydrukować i powiesić na ścianie!

No musze przyznać że w ramach chwili wolnego czasu poczytałem co tam na mirko wymyślasz. Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem bo udzielasz się tu tylko po to żeby kogoś zaatakowac, albo udzielasz jak typowa matka p0lka gówno warte rady. No zloto złoto
  • Odpowiedz
@Max_Sop wow, prawie mi poszło w pięty, usuwasz, posty, udajesz, że nie, stalkujesz i przysrywasz się do mniej lub bardziej wymyślonych rzeczy, myślisz chyba, że śmieszne pseudo personalne rzeczy mają jakieś znaczenie ...XD a wszystko najwidoczniej przez to, że Ci nie klaskam za nie bycie złodziejem. Stosując twoją retorykę - czego innego spodziewać się po taksówkarzu ...XD
  • Odpowiedz
  • 0
@poprostuzyj czego innego spodziewać się po taksówkarzu? Ohoho. Karynisko poczuło się lepsze? Ten taksówkarz jest inzynierem, na LinkedIn ostatnie lata pod banderą stanowisk managerskich, a teraz jezdze na taxi bo lubie. I co? Zabronisz mi?

Przynajmniej dzięki tej pracy nie muszę zebrać od mirków "niech mi ktoś wynajmie mieszkanie które jest warte 2500 za 1600!"

( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡
  • Odpowiedz
@Max_Sop XDDDD no ja się mogę już tylko powtórzyć - niesamowite jaki ty jesteś żałosny. Nie zapomnij jeszcze trochę popłakać, że bogaty Norweg (aż tysiaka miał!) nie podzielił się z Tobą kasą za jakieś względnie przyzwoite zachowanie XD
  • Odpowiedz