Wpis z mikrobloga

Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do końca tego roku poniżej 200, aktualnie 201.7kg. Aktualnie jem jeden posiłek dziennie - obiad plus owoce. Od nowego roku leci dieta pudełkowa 1000kcal i tylko woda/herbata bez cukru. Zakup wagi był największym sukcesem. Foto aka #wgw, weryfikacja w poprzednich wpisach, możecie zadawać pytania, na każde odpowiem. Motywacji brak, ale przez te wpisy chce się jakoś motywować, dla siebie tego nie robię, bo jest mi wszystko jedno... ale 200kg nie pozwala na znalezienie mirabelki. PS jak jakaś szuka misia z 20k dochodu to zapraszam.

#redukcja #przegryw #chudnijzwykopem #programista200kg (do obserwowania)
programista200kg - Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do k...

źródło: comment_GR5Pwm5WQaO9pZ90Mg6Lf2DEbePC1RtM.jpg

Pobierz
  • 70
@programista200kg: Sam niedawno zrzucałem wagę i metodą na "jeden posiłek dziennie" udało mi się zjechać 20 kg w ciągu 2,5 miesiąca, jeżeli nie masz motywacji, to mogę powiedzieć że nawet jeżeli przez schudnięcie nie znajdziesz sobie różowego to sam fakt bycia chudszym dodaje naprawdę dużo do samooceny i akceptacji nie tylko samego siebie, ale też tej otrzymywanej od innych. Nie poddawaj się bo naprawdę warto.
@Papierowka: ja się już przyzwyczaiłem, 10 kg w ta czy w ta to dla mnie bez różnicy, fajnie byłoby mieć dla kogo to robić, wiec wybrałem Was Mirki.

Przyzwyczaiłem się, ze robię na ulicy zamieszanie jak super modelka i każde dziecko wyzywa mnie od grubasów. Publiczne wyzwiska tez już nie robią na mnie wrażenia.