Wpis z mikrobloga

Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do końca tego roku poniżej 200, aktualnie 201.7kg. Aktualnie jem jeden posiłek dziennie - obiad plus owoce. Od nowego roku leci dieta pudełkowa 1000kcal i tylko woda/herbata bez cukru. Zakup wagi był największym sukcesem. Foto aka #wgw, weryfikacja w poprzednich wpisach, możecie zadawać pytania, na każde odpowiem. Motywacji brak, ale przez te wpisy chce się jakoś motywować, dla siebie tego nie robię, bo jest mi wszystko jedno... ale 200kg nie pozwala na znalezienie mirabelki. PS jak jakaś szuka misia z 20k dochodu to zapraszam.

#redukcja #przegryw #chudnijzwykopem #programista200kg (do obserwowania)
programista200kg - Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do k...

źródło: comment_GR5Pwm5WQaO9pZ90Mg6Lf2DEbePC1RtM.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • 5
@programista200kg sami specjaliści widzę z tym 1k kcal xD twoja otyłość to otyłość kliniczna i często leczy się ja 1,2k albo 800kcal VLCD. Musisz się skontaktować z kimś kto takie otyłości leczy, dietetyk kliniczny albo są specjalne poradnie typu klinika leczenia otyłości / chorób metabolicznych. Idź do specjalisty, a nie do dietetyka, który jedzie tasmowo albo jest po "kursie". Nie korzystaj z diet pudełkowych, bo to ty masz wyrobić nawyk przygotowania sobie
  • Odpowiedz
@Konkol: 3/4 życia spędziłem na diecie, potrafię układać i gotować posiłki to nie problem. W dietach pudełkowych jest ten plus, że są różnorodne. Robienie posiłków dla jednej osoby to strata czasu, a jedzenie codziennie gotowanego kurczaka z ryżem to koszmar i po paru miesiącach już wolisz tego nie jeść... i tak się kończą diety :(

Dieta pudełkowa ma ta przewagę, ze do sklepu chodzisz tylko po wodę... Lodówka pusta, szafki puste
  • Odpowiedz
Problemem jest, ze poddajesz się z czasem, szczególnie jak się walczy w pojedynkę


@programista200kg: ale to rozumiem, że jak będziesz miał dietę pudełkową to się nie poddasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak schudniesz te 100, czy 120 kg nie wiem ile chcesz to nagle twoje wszystkie zachcianki zniknom i zaginom?
  • Odpowiedz
@Konkol: jest łatwiej. Mniej pokus, gdy masz chleb i musisz zjeść 1 kromkę, a dalej jesteś głodny... to zjesz druga... a pudełko ma swoją zawartość, w lodowce pustki, wiec łatwiej wytrwać.

Będę próbował. Zachcianki to kwestia głowy.
  • Odpowiedz
@programista200kg: Aha. Przez dietę pudełkową rozumiałeś catering. Czyli dietetyk nie potrzebny na razie.Nie bierz go na 1 tysiąc, ale na 2 tysiące. Tempo chudnięcia dalej będzie bardzo szybkie, zresztą u Ciebie to musi być długotrwały proces, bo nie ma żadnych szans na szybką dietę. Nawet jakbyś zrobił to co gość w USA, który nie jadł przez prawie rok niczego.
Tempo kilograma na tydzień jest optymalne. Do tego dieta, wynajmij sobie trenera
  • Odpowiedz