Wpis z mikrobloga

Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do końca tego roku poniżej 200, aktualnie 201.7kg. Aktualnie jem jeden posiłek dziennie - obiad plus owoce. Od nowego roku leci dieta pudełkowa 1000kcal i tylko woda/herbata bez cukru. Zakup wagi był największym sukcesem. Foto aka #wgw, weryfikacja w poprzednich wpisach, możecie zadawać pytania, na każde odpowiem. Motywacji brak, ale przez te wpisy chce się jakoś motywować, dla siebie tego nie robię, bo jest mi wszystko jedno... ale 200kg nie pozwala na znalezienie mirabelki. PS jak jakaś szuka misia z 20k dochodu to zapraszam.

#redukcja #przegryw #chudnijzwykopem #programista200kg (do obserwowania)
programista200kg - Minął tydzień, spadek ~5kg, będę dalej leciał z redukcja. Cel do k...

źródło: comment_GR5Pwm5WQaO9pZ90Mg6Lf2DEbePC1RtM.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Myślę że nawet nie musisz isc na diete, wystarczy ze bedziesz jadł tyle co osoba z przeciętntm BMI a i tak będziesz chudnął. Z tym że skoro tyle ważysz to dla Ciebie jedzenie np. 3 zwykłych posiłków może być jak dieta.

Mogę pisać banały że pij wodę, idź do dietetyka itd. ale osoba która zarabia 20k/msc pewnie to wie albo wie gdzie znalezc informacje.

Jedzenie po 1000kcal na dzień jest niezdrowe, ale
  • Odpowiedz
@programista200kg: jeśli jesteś z Krakowa to mogę Ci polecić catering dietetyczny ;P Mój szefo prowadzi taki biznes i widzę, że sam z niego korzysta + dba o swoich klientów. Powodzenia Miras, od chudzielca 65kg/193cm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@programista200kg jeśli faktycznie ważysz 200 kg i masz 20k(a to pewnie kolejny projekt badawczy), to olej dietę pudełkową 1000 kcal. Spokojnie bierzesz profesjonalnego dietetyka i trenera fittness. Nawet masz hajs na catering do domu ze zdrowym żarciem.
Druga kwestia - robisz to dla siebie. Schudnij i zobaczysz jak Ci się poprawi komfort życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@programista200kg: gratuluje wziecia sie za siebie, ale zastanow się nad ta dieta 1k kcal. Tyle to dziecko zjada, po miesiącu (o ile wytrzymasz bo to nie dieta tylko głodówka), będziesz wykończony, bez życia, bez energii, bez motywacji i z obnizonym nastrojem. Nawet 2k to malo dla ciebie, ale na pewno czułbys sie lepiej.
Czy te diete 1000kcal to sam wymysliles czy podpatrzyles w programie my 600lbs life?
  • Odpowiedz
@programista200kg: 1000 kcal to ponizej potrzeb metabolicznych organizmu. Wykonczysz sie, powaznie zachorujesz i z choroba tez nikogo nie znajdziesz. Kup sobie rower do domu i jezdzil 10km dziennie plus normalna dieta, kilka posilkow i tez bedziesz chudl. Jak #!$%@? jestes ogarniety na takie zarobki, to chudnij #!$%@? z glowa, a nie dieta karyny ze wsi...
  • Odpowiedz