Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem dziwny, ale cała sytuacja obrała już tak smutny, a zarazem żałosny obrót, że po prostu smutno się na to patrzy. Nie chce nikogo bronić, ani atakować, ale skąd w ludziach tyle nienawiściw stosunku do drugiej osoby?

@cycata_emilia_ wrzuca sobie swoje zdjęcia, na tag specjalnie do tego przeznaczony, nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu, które za cel i punkt honoru obierają sobie "zniszczenie" takiej osoby. ( _) Bo nie oszukujmy się, nie jest normalne, że ktoś zamiast zająć się własnym życiem, to siedzi i tylko myśli jakby tu drugiemu człowiekowi życie uprzykrzyć, kogo by o takiej sytuacji poinformować... wszystkich znajomych, rodzinę, profesorów na uczelni? W imię czego? Naprawdę są ludzie z takimi zrytymi beretami, że są gotowi komuś studia popsuć, ośmieszyć wśród znajomy, tylko dlatego, że taka osoba zrobiła sobie nagie zdjęcie i wrzucił do internetu?

Nazywajcie mnie jak chcecie, białorycerz czy jak tam komu pasuje, ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.

Zachęcam do normalnej dyskusji, w cywilizowany sposób, bo nie o to w tym chodzi, żeby się wzajemnie obrażać.

#wykopgonewild
  • 124
  • Odpowiedz
@Incarnati0n: serio myślisz, że takie posty do kogokolwiek dotrą, jeśli ludzie tutaj najbardziej jarają się patostrimami i jakimś gimbusem co założył fejkowe konto na tinderze? XD
  • Odpowiedz
@Incarnati0n: Mądrze napisane. Odpowiedź jest taka, że osoby które stalkują to zakompleksione prawiczki. Żaden normalny facet czegoś takiego by nie zrobił. To tak jakby zachwycać się motylami a deptać gąsienice! Był tu taki jeden który ją wystalkował. Zrobić mu to samo.

Nawiasem, kiedyś ja sam wystalkowałem jedną z wrzucających tu swoje WGW. Celem sprawdzenia "czy jak chce to potrafię". I ją znalazłem. I co? I nic z tym nie zrobiłem,
  • Odpowiedz
Po słynnym banhammerze wyszło przecież, ze niektóre świry zbierały teczki na użytkowników


Możesz napisać coś więcej? Bo nie wiem o co chodzi a jestem ciekawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wobbuffet: plus np. oni na swoim kanale - ponieważ byli nacjonalistami patriotami prawdziwymi Polakami - robili sobie nawzajem tzw. test murzyna, czyli mieli wysyłać zdjęcia swoich dłoni, że na pewno są biali, prawidłowi

xDD
  • Odpowiedz
@Incarnati0n W ogóle nie ogarniam po co wrzucać swoje nagie zdjęcia do internetu, to w pewnym sensie sprzedaż swojego ciała. Ale to nie znaczy, że trzeba się tak zachowywać.
Czarnolisto i po sprawie. Na #!$%@? komuś niszczyć życie to nie wiem xd
  • Odpowiedz