Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem dziwny, ale cała sytuacja obrała już tak smutny, a zarazem żałosny obrót, że po prostu smutno się na to patrzy. Nie chce nikogo bronić, ani atakować, ale skąd w ludziach tyle nienawiściw stosunku do drugiej osoby?

@cycata_emilia_ wrzuca sobie swoje zdjęcia, na tag specjalnie do tego przeznaczony, nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu, które za cel i punkt honoru obierają sobie "zniszczenie" takiej osoby. ( _) Bo nie oszukujmy się, nie jest normalne, że ktoś zamiast zająć się własnym życiem, to siedzi i tylko myśli jakby tu drugiemu człowiekowi życie uprzykrzyć, kogo by o takiej sytuacji poinformować... wszystkich znajomych, rodzinę, profesorów na uczelni? W imię czego? Naprawdę są ludzie z takimi zrytymi beretami, że są gotowi komuś studia popsuć, ośmieszyć wśród znajomy, tylko dlatego, że taka osoba zrobiła sobie nagie zdjęcie i wrzucił do internetu?

Nazywajcie mnie jak chcecie, białorycerz czy jak tam komu pasuje, ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.

Zachęcam do normalnej dyskusji, w cywilizowany sposób, bo nie o to w tym chodzi, żeby się wzajemnie obrażać.

#wykopgonewild
  • 124
  • Odpowiedz