Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem dziwny, ale cała sytuacja obrała już tak smutny, a zarazem żałosny obrót, że po prostu smutno się na to patrzy. Nie chce nikogo bronić, ani atakować, ale skąd w ludziach tyle nienawiściw stosunku do drugiej osoby?

@cycata_emilia_ wrzuca sobie swoje zdjęcia, na tag specjalnie do tego przeznaczony, nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu, które za cel i punkt honoru obierają sobie "zniszczenie" takiej osoby. ( _) Bo nie oszukujmy się, nie jest normalne, że ktoś zamiast zająć się własnym życiem, to siedzi i tylko myśli jakby tu drugiemu człowiekowi życie uprzykrzyć, kogo by o takiej sytuacji poinformować... wszystkich znajomych, rodzinę, profesorów na uczelni? W imię czego? Naprawdę są ludzie z takimi zrytymi beretami, że są gotowi komuś studia popsuć, ośmieszyć wśród znajomy, tylko dlatego, że taka osoba zrobiła sobie nagie zdjęcie i wrzucił do internetu?

Nazywajcie mnie jak chcecie, białorycerz czy jak tam komu pasuje, ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.

Zachęcam do normalnej dyskusji, w cywilizowany sposób, bo nie o to w tym chodzi, żeby się wzajemnie obrażać.

#wykopgonewild
  • 124
  • Odpowiedz
@PanKracy582: pamiętam jak pierwszy raz natrafiłem na jej zdjęcia. Powiem tak - nie trafiłem jeszcze na dziewczynę, której mógłbym dać z wyglądu czyste 10/10, zawsze byłoby się do czego doczepić. Ale ta laska - no #!$%@? dzieła Fidiasza to przy tym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ciekaw czy coś się zmieniła od tamtego czasu, niby tylko 3 lata, ale no poezja.
f.....u - @PanKracy582: pamiętam jak pierwszy raz natrafiłem na jej zdjęcia. Powiem t...

źródło: comment_xmX0Q7yxKtPjJZz8ekY8BD72sLsvYOVr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: polecam poczytać, bo afera była sroga. W skrócie jakieś szury umawiały się na kanałach do manipulowania wykopem. Oprócz tego zaczęli stalkowac niektórych użytkowników. Jednego, który był jakimś tam pilotem czy wojskowym kontrolerem ruchu chcieli pozbawić pracy i wysyłać jakieś kompromitujące informacje do pracodawcy jego żony. Działo się więcej ale już nie pamietam
  • Odpowiedz
@Incarnati0n biały rycerz by się #!$%@?ą nie zajmował. Ale też się zgadzam, że nie ma w tym nic złego i dziewczyna może robić co chce, a tylko zawistni incelsi (co nawet cycka na żywo nigdy nie widzieli) mogą mieć z tym jakiś problem. Z drugiej strony, inteligentny człowiek wie, że nie ma czegoś takiego jak anonimowość w internecie i żeby mieć tego namiastkę, to trzeba się zabezpieczyć. Weź mi te cycuszki na
  • Odpowiedz
Najpiękniejsze wgw jakie przytrafiło się temu #!$%@? portalowi przez te 13 lat.


@PanKracy582: Ale to nie było prawdziwe #wgw bo ona nie postowała na wykopie tylko na reddit. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Jezu co się na tym wykopie #!$%@? ostatnio? Jakiś spermiarz zdoxował jakieś #!$%@? a imba jakby wojna wybuchła xD I to użalanie się że nie będzie więcej loch postujących nagie foty, no po prostu dramat, wprowadzić żałobę na mirko. WTF XD Trzeba być srogim przegrywem by żałować że nie będzie wgw czy innych podobnych wydarzeń xD
  • Odpowiedz