Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem dziwny, ale cała sytuacja obrała już tak smutny, a zarazem żałosny obrót, że po prostu smutno się na to patrzy. Nie chce nikogo bronić, ani atakować, ale skąd w ludziach tyle nienawiściw stosunku do drugiej osoby?

@cycata_emilia_ wrzuca sobie swoje zdjęcia, na tag specjalnie do tego przeznaczony, nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu, które za cel i punkt honoru obierają sobie "zniszczenie" takiej osoby. ( _) Bo nie oszukujmy się, nie jest normalne, że ktoś zamiast zająć się własnym życiem, to siedzi i tylko myśli jakby tu drugiemu człowiekowi życie uprzykrzyć, kogo by o takiej sytuacji poinformować... wszystkich znajomych, rodzinę, profesorów na uczelni? W imię czego? Naprawdę są ludzie z takimi zrytymi beretami, że są gotowi komuś studia popsuć, ośmieszyć wśród znajomy, tylko dlatego, że taka osoba zrobiła sobie nagie zdjęcie i wrzucił do internetu?

Nazywajcie mnie jak chcecie, białorycerz czy jak tam komu pasuje, ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.

Zachęcam do normalnej dyskusji, w cywilizowany sposób, bo nie o to w tym chodzi, żeby się wzajemnie obrażać.

#wykopgonewild
  • 124
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu,

@Incarnati0n: ale oni cały czas tu są - w całym internecie, nie pojawiają się magicznie tylko w okreslonych chilwach. Jak będziesz białą kobietą chodzącą nago w muzułmańskim mieście to też krzywdy nikomu robił nie będziesz, ale raczej szybko zostaniesz "zdjęty" - w każdym słowa tego znaczeniu. Do tego samego można porównać wrzucanie swoich nagich fotek do
  • Odpowiedz
Na reddit miała same pozytywne komentarze, a tutaj wyzywanie od #!$%@?, wystalkowanie i ostatecznie usunięcie konta.

@4kroki: #!$%@? bzdury. Na reddit też siedzi pełno karaluchów i gwarntuję, że pojawiały się takie teksty, tylko moderacja działa szybciej. No i może ludzie na zachodzie bardziej cykają się przed służbami niż u nas...
  • Odpowiedz
Śliczna, piękna, inteligentna.


@PanKracy582: Inteligentna osoba nie ryzykowałaby wrzucając swoje zdjęcia na portal dla stulejarzy. A "śliczna" i "piękna" to synonimy.
Zgadzam się, że nie można nikogo stalkować, straszyć i każdy ma prawo do wolności, swobody poglądów i eksponowania swoich wdzięków, dopóki nikogo w ten sposób nie krzywdzi.
Równocześnie jednak zalecałbym ostrożność w Internecie. Nigdy nie wiadomo, na jakiego odbiorcę się trafi. Tak jak nieodpowiedzialnym jest pójście nago do dżungli, tak
  • Odpowiedz
@gardan:
Nie mnie to oceniać, jak mi się podoba coś to oglądam, jak nie to nie.

Tu wykopki kwilą i skamlą jakby ktoś ich do tego siłą przymuszał, stalkowanie, wysyłanie znajomym i rodzinie wiaodmości, pisanie na uczelnie.

Brak mi słów.

@mariner0s:
Albo bym przy niej zdechł z wycieńczenia, albo musiałaby mnie odganiać kijem żebym dał spokój.
Echhhh znam ten uczuć
PanKracy582 - @gardan: 
Nie mnie to oceniać, jak mi się podoba coś to oglądam, jak n...

źródło: comment_f8IH5uYfeKV1LJ1SOTfe10BR6ha1PwgM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Incarnati0n: tak są dlatego nie publikuje sie takich zdjeć bo jest w #!$%@? weirdos zboków lozerów psychicznych i zgadnij gdzie siedza -kiedys przez chwile wykop mi sie wydawał fajna społecznoscia teraz widze co to za gowno
  • Odpowiedz