Wpis z mikrobloga

Nie wiem, może jestem dziwny, ale cała sytuacja obrała już tak smutny, a zarazem żałosny obrót, że po prostu smutno się na to patrzy. Nie chce nikogo bronić, ani atakować, ale skąd w ludziach tyle nienawiściw stosunku do drugiej osoby?

@cycata_emilia_ wrzuca sobie swoje zdjęcia, na tag specjalnie do tego przeznaczony, nikomu krzywdy nie robi, a po chwili zlatują się stalkerzy i inne creepy z internetu, które za cel i punkt honoru obierają sobie "zniszczenie" takiej osoby. ( _) Bo nie oszukujmy się, nie jest normalne, że ktoś zamiast zająć się własnym życiem, to siedzi i tylko myśli jakby tu drugiemu człowiekowi życie uprzykrzyć, kogo by o takiej sytuacji poinformować... wszystkich znajomych, rodzinę, profesorów na uczelni? W imię czego? Naprawdę są ludzie z takimi zrytymi beretami, że są gotowi komuś studia popsuć, ośmieszyć wśród znajomy, tylko dlatego, że taka osoba zrobiła sobie nagie zdjęcie i wrzucił do internetu?

Nazywajcie mnie jak chcecie, białorycerz czy jak tam komu pasuje, ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.

Zachęcam do normalnej dyskusji, w cywilizowany sposób, bo nie o to w tym chodzi, żeby się wzajemnie obrażać.

#wykopgonewild
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ogarniam po co wrzucać swoje nagie zdjęcia do internetu


@Amestris: fajnie, ocal społeczeństwo i bądź dalej taka fajna ;)
ktoś ma TAKĄ POTRZEBĘ, KOGOŚ TO KRĘCI, PODNIECA. sorry teraz ale widocznie #!$%@? kotleta od niedzieli z surówką i ziemniorami i myślisz, że jesteś #!$%@? mega zajebista laska. No nie, jednak liczy się jej ekshibicjonizm dla kilku ludzi, ten, który dla Ciebie to #!$%@? umysłowe.
  • Odpowiedz
to jest ta emilia?


@Antidolum: nie:

Była jedna bardzo ładna dziewczyna, która miała identyczną sytuację tutaj z rok może dwa lata temu. Na reddit miała same pozytywne komentarze, a tutaj wyzywanie od #!$%@?, wystalkowanie i ostatecznie usunięcie konta.
  • Odpowiedz
@Incarnati0n: trochę tak I trochę nie. Internet praktycznie rządzi się swoimi prawami. Udostępniając tego typu rzeczy trzeba się liczyć z tym, że niekoniecznie jesteśmy anonimowi. Szczerze to nie wiem co ona sobie myślała.

Niby tak, ale to wynika z czegoś, czego nie trawie w Internecie - anonimowości wykorzystywanej tak, jak ludzie nie zachowali by się w realnym życiu. Typowo - cwaniak w necie, #!$%@? w świecie...
  • Odpowiedz
@PanKracy582: to nie było wgw - tylko jakiś stoolej wrzucił na wykop posty z rgw. Wszystko się ładnie kręciło na reddicie a jak wykopky zobaczyły, że HURR DURR P0LKA WRZUCA NUDESY NA REDDIT postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęły ją szkalować na reddicie. Założyła konto tutaj i też ją szkalowali. To się pożegnała i tam i tu.
  • Odpowiedz
ale to co ostatnimi czasy dzieje się na tym portalu zakrawa o pomstę do nieba.


@Incarnati0n:
Ale wykop od dawna taki jest. Pierwsze 3-4 lata kiedy tu siedzę(czyli z półtora roku przed założeniem konta) to jeszcze poziom trzymał, ale z czasem jest coraz gorzej. Już nawet na onecie większa kultura niż tu.
  • Odpowiedz