Wpis z mikrobloga

Dziewczyna pokazała cycka, a spernmarzom o--------a i piszą do jej znajomych, co jest z wami ludzie? I tak żyjemy w czasach gdzie nie można zrobić nic szalonego, bo ktoś nagra filmik i wrzuci do internetu. Wstyd mi, że siedzę z wami na tym portalu
))¯_(ツ)_/¯
#wgw #niepopularnaopinia
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaTobieTyMi: Nie dziwie się że s---------y z tego portalu nie mogą znaleźć
Dziewczyny
Kumpli
Rodziny
Miłości
Takim zachowaniem takie zjeby powinny być wysłane na Sibir.
Tutaj akcja z cyckami, wcześniej wystalkowanie Bazyliszka i walenienie jej po oknach, zadzwonienie na policje przez żart Goaskalice. Nie wiem co tymi ludźmi kieruje, czerpią radość z psucia życia innym ? GARDZĘ
  • Odpowiedz
@smieszko_drugi_lambert: Wrzucałem nie raz na ten portal swoje zdjęcia a dokładniej brzucha którego powinienem sięwstydzić bo jest ogromny xD Sprawiało mi to radość że ktoś się pośmiał z mojego bębna, parę razy nazwał mnie Randym xD Nie ma nic złego w rzucaniu swoich zdjęć zwykłych/nagich/przypałowych w internet.
Złe jest za to podejście ludzi którzy robią coś złego z tym.
Jak się komuś nie podobają takie zdjęcia to #czarnolisto
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: A ja się tylko zastanawiam skąd ta afera skoro sama te zdjęcia wrzuciła XD Jakby ktoś je wykradł to rozumiem aferę ale sama wrzuciłą to się powinna liczyć że mogą stalknąć.
  • Odpowiedz
coś szalonego dla mężczyzny - skok ze spadochronem, zdobycie Mount Everest
coś szalonego dla kobiety - pokazać c--e i dupe na wykopie

@smieszko_drugi_lambert: Ty, ale nie wrzucaj się do worka razem z mężczyznami, ktorzy robią takie szalone rzeczy jak skok spadochronem czy zdobycie Mount Everestu. Wasze szalone osiągniecia są na tym samym poziomie, ktorym okresliles szalone osiagniecia kobiet (pokazanie cycka i d--y na wykopie). Wystalkowanie atencjuszki i wypisywanie do jej
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi mile czasem takie coś zobaczyć na wykopie. No ale, takie akcje pokazują, że spore grono użytkowników nie dojrzało do tego by takie coś oglądać, bo im zaczyna obwody grzać.
Z jednej strony trochę żal mi ich, że w sumie ich s----------e nie pozwoli im ułożyć sobie życia, a z drugiej czasem mi przez nich wstyd, że mam tu konto.))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: po pierwsze jeśli jakaś zielonka zakłada konto bo chce pokazać c--e, musi liczyć się z ostracyzmem. Po drugie nie mam zamiaru wyszukiwać tagów do czarnolistowania bo nie na tym polega wykop. Po trzecie każdy jest inny, to że normictwo propsuje c--e i pedofilskie foty które z tagiem #prokuratorboners zasypują codziennie gorące powoduje, że wstyd przeglądać wykop w miejscu publicznym. To nie jest roxa ok?
  • Odpowiedz
Dobra dobra, kłóćcie się dalej o to kto jest spermiarzem i piwniczakiem, ale ja mam poważne pytanie. Czy kto ma screeny z całej tej akcji bo mnie coś omijają ostatnio wszystkie grubsze imby :(
  • Odpowiedz